AKP ve MHP Darıca seçimde ortak çalışacak

  • 2018-04-21 11:48:18 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
AKP ve MHP Darıca seçimde ortak çalışacak

-AK Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık,  MHP Darıca İlçe Başkanı Adem Emre Aygün’le bir ittifak ve seçim hazırlıklarını masaya yatırdı.

AK Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, erken seçim çalışmalarına başladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın MHP Lideri Bahçeli’nin erken seçim talebine olumlu yaklaşması ve 24 Haziran’da erken seçim yapılacağını açıklamasının ardından hemen kollarını sıvayan ve ilçe yönetimiyle acil toplantı yaparak farkını ortaya koyan Bıyık, Darıca’daki seçim çalışmalarını tüm detaylarıyla bir kez daha gözden geçirdi.

AK PARTİ-MHP BULUŞMASI

AK Parti teşkilatlarıyla seçim çalışmalarını masaya yatıran ve teşkilatlarla hazırlıkları gözden geçiren İlçe Başkanı Bıyık,  MHP Darıca İlçe Başkanı Adem Emre Aygün’le baş başa bir görüşme gerçekleştirdi. AK Parti ile MHP’nin Cumhur ittifakını ve seçim çalışmalarını konuşan Bıyık ve Aygün, Darıca’da ortak seçim çalışması yapılması konusunda fikir alışverişinde bulundu. MHP Lideri Bahçeli’nin Türkiye’nin önünü açtığını ve devletten ve milletten yana tavır aldığını vurgulayan AK Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, Darıca’da AK Parti ve MHP olarak uyumlu bir seçim çalışması geçireceklerini belirtti.