Kocaeli Türk Ocakları'na ödül

  • 2018-04-16 08:43:37 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Kocaeli Türk Ocakları'na ödül

Kocaeli Türk Ocakları yılın en başarılı sivil toplum kuruluşu seçildi. Geçtiğimiz ay düzenlenen en iyisini sen seç isimli, yaklaşık 12 milyon kişinin giriş yaptı anketinde yılın en iyi Sivil Toplum Kuruluşu ödülü ne 174 bin oy alarak Türk Ocakları Kocaeli şubesi layık görüldü.
Ocak başkanı Yücel Alpay Demir'in yurt dışında olması nedeniyle ödülü Türk Ocağı yöneticisi Emel Koçoğlu aldı. 20 dalda ödülün sahibini bulduğu geceye Türk Ocaklılar kalabalık bir şekilde katılarak bu ödülü hak ederek aldıklarını birlik beraberlik içerisinde olduklarını bütün sevenlerine gösterdiler.
Şehrimizin tüm kesimlerinde karşılığı olan her siyasi görüşten aydının teveccüh gösterdiği Türk ocağı Kocaeli şubesi gönüllerdeki birinciliğini aldığı bu ödülle resmi eleştirmiş oldu.
Türk ocağı adına Ödülü alan Emel Koçoğlu yaptığı konuşmada biz bu ankete katılan aday olan oy kullanan herkese teşekkür ediyoruz Bu ankette yer alan herkes kentimizin değeridir ve herkes birincidir. Bizim kapımız ve hizmetlerimiz herkese açıktır tek gayemiz Devletimizin dirliği Milletimizin birliği için çalışmaktır. Helal bir liranın haram bin liradan büyük olduğunu bilerek helal kazançlarımız ile hizmetlerimizi sürdürmeye devam edeceğiz.  Varlığımız Türk varlığına armağandır. Bu Şehirde bir Türk ocağı vardır ve bu Ocak herkese açık ve herkesin ocağıdır” diye konuştu.