Çiler'in oy pusulası Mor-Beyaz

  • 0000-00-00 00:00:00 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Çiler'in oy pusulası Mor-Beyaz

Gebze Ticaret Odası seçimleri başladı. Üçüncü döneme hazırlanan Nail Çiler, üyeleri tek tek kapıda karşıladı. Binlerce üye kendi meslek komitelerinde oy kullanmak için Gebze Ticaret Odası’na akın etti.

25 ayrı komitede 72 meclis üyesinin belirleneceği Gebze Ticaret Odası’nda yönetim kurulu ise bu sonuçların ardından şekillenecek.

25’inci komitede oy kullanmaya gelen Ronay Sosyal Hizmetler şirketinin sahibi Ebru Önal Aydın ile Şenol Aydın çiftinin bebeği Ardıl Boran üyeler arasında neşe kaynağı oldu. Başkan Nail Çiler de kucağına alarak sevdi.

Oy kullanmak için erken saatlerde gelenler arasında Darıca Final Okulları Kurucu Temsilcisi ve Genel Müdürü Murat Kaya, Gebze Matbaacılar Dernek başkanı Ozan İlyasoğlu, genç işkadınlarından Zeynep Çakıcı da yer aldı.

 

MOR-BEYAZ PUSULA

 

Gebze Ticaret odası başkanı Nail Çiler kendi listesinin oy pusulalarında dikkat çekici bir renk seçti. Şampiyonluğa oynayan Gebzespor’un mor-beyaz renklerini oy pusulalarına yansıtan Başkan Çiler, bu Pazar oynanacak hayati maça da vurgu yapmış oldu.

 

23 KOMİTEDE TEK, 2 KOMİTEDE ÇİFT LİSTE

 

Gebze Ticaret Odası seçimlerinde 25 ayrı komitede seçim yapılıyor. 23 komitede Başkan Nail Çiler'in listesi tek liste, Matbaa ve İnşaat kategorilerinde ise çift liste olarak seçim yapılıyor.