Alkışlar Çiler Boylu'ya

  • 2018-04-03 08:40:10 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Alkışlar Çiler Boylu'ya

Yıllardır Gebze’de düzenlediği birbirinden güzel konser ve kültür-sanat etkinlikleri ile bu alandaki en önemli isim olan Çiler Boylu, dün akşam da Gebzelilere harika bir tiyatro etkinliği yaşattı.

 

Ünlü isimleri bir araya getiren ‘Evlilik Curcunası’ adlı tiyatro oyununu Gebzeli seyircilerle buluşturan Çiler Boylu yine tam not aldı.

 

Gebze Osman Hamdi Bey Kültür Merkezi’ndeki tiyatro oyunu için salonu tamamen dolduran tiyatro severler, iki perdelik oyunu büyük bir beğeni ve ilgiyle izlediler.

 

Oyunun sonunda tiyatro ekibine ve etkinliğe destek veren kişi ve kuruluşlara teşekkür eden Çiler Boylu, yeni konser ve tiyatro etkinliklerinin devam edeceği müjdesini de verdi.

Tiyatro ekibinin yönetmeni Mehmet Çepiç de Çiler Boylu ve Gebzelilere teşekkür ederek çok keyif aldıklarını söyledi. Oyunun sonunda bir genci sahneye çağıran Mehmet Çepiç, gencin sevgilisine evlilik teklifi yapmasına da yardımcı oldu.

 

EVLİLİK CURCUNASINDA ÜNLÜ İSİMLER

 

Mehmet Çepiç Tiyatrosu tarafından sergilenen Evlilik Curcunası oyununda ünlü isimler yer aldı. Mehmet Çepiç tesisatçı Yahya’yı, Janset evin hanımı Ela’yı, Asena dedikoducu ve işveli komşu Şennur’u, Seda Demir evin nişanlı kızı Mine’yi, Fatih Ayhan Mine’nin ana kuzusu nişanlısı Ruhi’yi, Serdar Sevtekin ise evin kızı Mine’ye aşık olan Rüştü’yü canlandırdı.