CHP demokratik ve özgür bir seçim istiyor

  • 2018-03-26 08:27:23 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
CHP demokratik ve özgür bir seçim istiyor

CHP Gebze İlçe Başkanı Musa Yılmaz ve parti yöneticileri İnönü Mahallesi’nden mahalle sakinleri ve parti üyeleriyle bir araya geldi.

Toplantıda konuşan CHP ilçe başkanı Musa Yılmaz,  mahalle sakinlerine partinin çalışmalarını anlattı ve 2019 seçimlerine dönük olarak neler yapılması gerektiği üzerine görüşlerini açıkladı. Toplantıda İnönü Mahallesi Temsilciliği,  Kadın ve Gençlik Kolları oluşması için kararlar alındı.

CHP ilçe başkanı Musa Yılmaz İnönü Mahallesi’nde ki toplantıyla ilgili olarak şunları söyledi, “ İnönü Mahallesi’nde gerçekten çok güzel ve önemli bir toplantı gerçekleştirdik. Burada ki toplantıya mahalle sakinleri ile parti üyelerimiz katıldı.   Toplantıda özellikle önümüzdeki seçimlerde sandıklara sahip çıkılması gerektiği üzerine bilgi verdim.  Sandıklara sahip çıkılmadan seçimi kazanmak mümkün değil.

CHP Gebze olarak sandık çalışmalarına yönelik olarak faaliyetlerimize başladık.  Sandıklara sadece CHP’li üyelerin değil  halkın ve STK’larında sahip çıkması gerekiyor. Bunun çalışmasını yapıyoruz. Çünkü  mevcut siyasal iktidar  seçim güvenliği konusunda  toplumda ciddi kaygılara yok açacak şekilde adımlar atıyor. CHP olarak biz de  demokratik ve özgür bir seçim yapılmasını  istiyoruz. ”