‘’Gebze Hepimizin’’

  • 2013-11-04 09:18:42 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
‘’Gebze Hepimizin’’

 

AKP Gebze Belediye Başkan Aday Adayı Abdullah Yağcı, Gebze hepimizindir’ sloganıyla halkla birlikte çalışacağını söyledi. Aday adaylığı ile ilgili Antik Kafe’de basın toplantısı düzenleyen Yağcı, ‘’ ‘Ben Gebzeliyim diyen herkes Gebze Hepimizindir çatısı altında yer alacaktır.’’ Şeklinde konuştu.

 

Yağcı basın toplantısında; ‘’AKP iktidarının 12. Yılının yıldönümü mutluluğunu yaşıyoruz. Gebze Belediye Başkanlığına aday adayı oldum. Her vatandaşın hakkı olduğu gibi bende aday adayı olarak bu hakkımı kullandım. Geçmiş dönemde de aday adayı olmuştum ama olmadı. Bu işler nasip kısmet işi, demek ki nasip değilmiş. Kendimi de fazla kasmak istemiyorum.

 

Neden adayım? Gebze çok enteresan bir şehir Türkiye’nin mozaiği adeta bu nedenle büyük çalışmalara ihtiyaç var bu çalışmalar için de belediye başkanı elini taşın altına sokmalı. Gebze’de daha güzel işler yapabilmek için yola çıktım. Belediyeciliğin zor bir iş olduğunu biliyorum ama gece gündüz uyanık olup çalışacağım. 20 yıldır bu kentteyim verilen her görevi alnımın akıyla başarıyla yaptığıma inanıyorum. Bana görev verilirse ‘Gebze hepimizindir’ sloganıyla halkla birlikte çalışacağım. ‘Ben Gebzeliyim diyen herkes Gebze Hepimizindir çatısı altında yer alacaktır.’’ Şeklinde konuştu.

 

Konuşmasının sonunda gazetecilerin sorularını da cevaplandıran Abdullah Yağcı, yapmak istediklerini ve projelerini aday olması durumunda açıklayacağını belirtti. Yağcı AKP’de hangi aday çıkarsa çıksın seçimi kazanacağını da iddia etti.epizindirh