Evlilik Curcunası 2 Nisan’da Gebze’de

  • 2018-03-22 07:56:08 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Evlilik Curcunası 2 Nisan’da Gebze’de

Ünlü isimleri bir araya getiren ’Evlilik Curcunası’ adlı tiyatro oyunu Gebzeli tiyatroseverler ile Çiler Boylu Ajans Organizasyon ev sahipliğinde buluşacak. Seytekin Fikir Sanat Tiyatrosu’nca sahnelenen ve büyük beğeni toplayan oyun Gebzeli tiyatroseverler için 02 Nisan Pazartesi günü akşamı 19.30’da, Osman Hamdi Bey Kültür Merkezi’nde perde açacak. 

Zengin Kadro                            

İsrailli ünlü tiyatro yazarı Ephraim Kishon’un “Nikah Kağıdı” adlı oyunundan uyarlanan ve yönetmenliğini Kubilay Zerener’in yaptığı oyunda Mehmet Çepiç tesisatçı Yahya’yı, Janset evin hanımı Ela’yı, Asena Ela; Yahya’nın dedikoducu ve işveli komşusu Şennur’u, Seda Demir evin nişanlı kızı Mine’yi, Fatih Ayhan Mine’nin ana kuzusu nişanlısı Ruhi’yi, Serdar Sevtekin ise evin kızı Mine’ye aşık olan Rüştü’yü canlandırıyor.

Müstakbel Dünürlerin Komik Hikayesi

Oyunda kızlarını evlendirmek üzere olan tesisatçı Yahya ve eşiyle, damat adayının ve ailesinin öyküsüne yer verildi. Kahkaha dolu anların yaşandığı oyun, bugüne kadar Tekirdağ’ın Kapaklı ve Çorlu, İstanbul’un Maltepe ilçelerinde de sahnelendi ve sahnelendiği yerlerde izleyicilerin büyük beğenisini topladı.

Şimdiden Yoğun İlgi Var

Çiler Boylu Ajans Organizasyon’un kurucu Çiler Boylu, Gebzeliler’i benzer müzik ve tiyatro grupları ile buluşturmayı sürdüreceklerini kaydetti. Şimdiden yoğun ilgi gören oyunun biletleri için tiyatroseverlere acele davranmaları uyarısında bulundu.

İletişim

https://www.facebook.com/clr.boylu.5?ref=br_rs