CHP Gebze hız kesmiyor

  • 2018-03-15 12:37:19 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
CHP Gebze hız kesmiyor

CHP Gebze ilçe başkanı Musa Yılmaz ve ekibi yoğun çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Köy ve mahallelerde toplantı ve etkinlikler düzenleyen CHP Gebze ilçe yönetimi ÇYDD Gebze Şubesi’ni ve CHP il başkanlığını ziyaret ederken, 14 Mart Tıp bayramı nedeniyle de sağlık ocağı ve çalışanlarını da unutmadı.

 

CHP GEBZE’DEN ÇYDD ZİYARETİ

 

CHP Gebze ilçe başkanı Musa Yılmaz ve ilçe yönetim kurulu üyeleri Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Gebze Şube Başkanı Nurcan Çınar’ı ziyaret etti.   

CHP İlçe Başkanı Musa Yılmaz,  ÇYDD’nin  STK olarak önemli bir kuruluş olduğunun altını çizerek, “Parti olarak  laik ve demokratik Cumhuriyeti,  Atatürk ilke ve devrimlerini savunan tüm STK’lar ile yakın bir işbirliği içindeyiz. Amacımız Atatürk’ün işaret ettiği gibi ülkemizin hak ettiği şekilde çağdaş dünya içinde yer almasıdır” dedi. ÇYDD Gebze Şube Başkanı Nurcan Çınar’da,   ziyaretten ötürü  CHP ilçe başkanı Musa Yılmaz ile yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti,  ÇYDD’nin çalışmaları hakkında bilgi verdi.

 

İL BAŞKANLIĞINA ZİYARET

 

CHP Gebze İlçe Başkanı Musa Yılmaz ve ilçe yönetim kurulu üyeleri  CHP Kocaeli  İl Merkezi’ni ziyaret ederek  İl Başkanı Cengiz Sarıbay ile bir süre görüştüler.  CHP Kocaeli  İl Başkanı  Cengiz Sarıbay yapılan  ziyaretten dolayı  ilçe başkanı Musa Yılmaz ile parti yöneticilerine teşekkür etti, çalışmalarında  başarılar diledi.

Ziyaretle ilgili olarak bilgi veren CHP  Gebze İlçe Başkanı Musa Yılmaz şunları söyledi, “ İl Başkanımız Cengiz Sarıbay’ı ziyaret ettik ve kendisine yeniden il başkanlığına  seçildiğinden ötürü hem hayırlı olsun dileklerimizi ilettik hem de  yaptığımız çalışmalar hakkında  bilgi verdik.  Geçtiğimiz süreçte CHP İl Kadın Kolları Başkanlığına seçilen Songül Kaya’yı da ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledik.”

Musa Yılmaz, hedeflerinin Kocaeli’de  CHP örgütleri olarak tam  birlik ve bütünlük içinde   2019 seçimlerine hazırlanmak olduğunu da belirterek, “CHP Gebze ilçe örgütü de bu anlamda  planlı ve  etkin bir çalışma içindedir. Hedefimiz her zaman dediğim gibi  Gebze’de birinci parti olmak ve belediye başkanlığını  kazanmak. Bunu da başaracağız” dedi.

 

SAĞLIK ÇALIŞANLARINI UNUTMADI

 

CHP Gebze İlçe Başkanı Musa Yılmaz, parti yöneticileri, Kadın ve  Gençlik Kolları yöneticileriyle  birlikte   Gebze’de ki hastaneleri ve  sağlık ocaklarını ziyaret ederek sağlık çalışanlarının 14 Mart  Tıp Bayramını kutladı.

CHP İlçe Başkanı Musa Yılmaz Gebze Fatih Devlet Hastanesi ve ilçe genelinde ki tüm sağlık ocaklarını ziyaret ederek  sağlık emekçilerinin  14 Mart Tıp Bayramını kutladı.  Başkan Musa Yılmaz ve parti yöneticileri  sağlık çalışanlara  çiçek verdi.

CHP İlçe Başkanı Musa Yılmaz yaptığı açıklamada,  “14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle tüm sağlık emekçilerini kutluyoruz.  Çok önemli ve yaşamsal değer taşıyan çalışmalar yapan sağlık emekçilerimizin demokratik ve ekonomik haklarının korunması, mesleğini yaparken şiddete, tacize, mobinge maruz kalmamasını istiyoruz.  CHP olarak her zaman sağlık çalışanlarının yanındayız “dedi.