MAGİAD'da Atmaca dönemi

  • 2018-03-12 08:03:00 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
MAGİAD'da Atmaca dönemi

Marmara Girişimci İş Adamları Derneği'nin (MAGİAD) 3 adaylı geçeceği beklenen kongresinde, diğer 2 aday çekilince Erhan Atmaca başkan seçildi. Gebze Kaymakamı Mustafa Güler, MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, GTO Başkanı Nail Çiler, MHP Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemir, MÜSİAD Gebze Şube Başkanı Nihat Yıldırım, KAISİAD Başkanı Meşaik Karakuş ve diğer sivil toplum kuruluşlarının yöneticileri ile yaklaşık olarak 250 kişinin takip ettiği kongrede, Genel Başkanlığa seçilen Erhan Atmaca’yı ilk tebrik edenlerin arsında kurucu genel başkan Tuncer Saltaş, genel kurulun hayırlı olmasını dilerken, Erhan Atmaca’ya başarılar diledi.

MAGİAD’ın yeni seçilen başkan ve yönetimine her zaman destek vereceğini ve her zaman yanlarında olacağını da kaydeden Tuncer Saltaş, katılımın yüksek olmasının kendilerini mutlu ettiğini belirtti.

Başkan Erhan Atmaca ise, desteklerinden dolayı tüm üye arkadaşlarına ve yanında yer alan tüm dostlarına minnet duyduğunu ifade ederek MAGİAD’ın, görevde oldukları sürece atılımlara devam edeceklerini söyledi.

Yönetici ve tüm üyelerin fikirlerine de açık olduğunu söyleyen MAGİAD’ın çiçeği burnunda Genel Başkanı Erhan Atmaca, derneğin menfaatleri doğrultusunda her düşünceyi her fikri değerlendireceklerini kaydetti.