Oynayacağız yeneceğiz şampiyon olacağız

  • 2018-03-09 01:00:17 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Oynayacağız yeneceğiz şampiyon olacağız

-Spor Toto 3. Lig 2. Grup lideri Darıca Gençlerbirliği Diyarbekir Spor A.Ş maçına hazır. Kulüp Başkanı Mücahit Vural ‘’ Oynayacağız yeneceğiz şampiyon olacağız’’ dedi. Teknik Direktör Uğur Balcıoğlu, son günlerde diğer takımların hakemleri etkileme üzerine oyunlar oynadığına dikkat çekti.

Spor Toto 3. Lig 2. Grup lideri Darıca Gençlerbirliği sahasında oynayacağı en yakın takipçilerinden Diyarbekir Spor A.Ş maçına hazırlanıyor. Teknik Direktör Uğur Balcıoğlu yönetiminde antremanda oldukça hırslı oldukları gözlenen futbolcular maça hazır olduklarının izlemini verdiler. 4’lü gruplar halinde topu yere düşürmeden hedefe ulaştırma oyunu oynayan sarı yeşilliler eğlenceli bir antrenman yaparken, çalışmanın ikinci bölümünde gruplar halinde dar alanda çift kale maç yapıldı. Antremanı Kulüp Başkanı Mücahit Vural’da izledi.

Teknik Direktör Uğur Balcıoğlu futbolcularının gerek maçlarda gerekse de antremanlarda göstermiş oldukları performanslardan oldukça memnun olduğunu hafta sonu oynayacakları zorlu Diyarbakır maçındanda galibiyetle ayrılacaklarına inandığını söyledi.

Balcıoğlu şunları söyledi;’’Belli bir ivme yakaladık her takımın bir yükselişi olduğu gibi bir fromsuzluk ve iniş dönemi olacaktı. Biz o dönemi ne kadar az kayıla atlatırızı düşünüyorduk Gölcük mağlubiyeti hiç aklımızdan geçmiyordu, kapanacaklarını biliyorduk. Bu maçı bir kaza olarak nitelendiriyorum.

Rakiplerle arayı açtığımız müddetçe bizim ligteki maç sayımız otomatikman rakibe göre daha da düşecek buda bizim için bir avantaj. Gölcük mağlubiyeti sonrası Tire deplasmanı bu anlamda çok önemliydi futbolcularım çok büyük iş başardılar. Tire maçı bir serinin bozulması ve tekrardan bir seriye geçilmesi için çok önemli bir maçtı. Galip gelmemiz bize yine özgüven sağladı, moral motivasyon olarak iyi durumdayız. Her maçın önemi çok farklı her maç ligin son maçı her maç şampiyonluk maçı parolasıyla yola çıktık bugüne kadar da böyle oynadık. Diyarbakır maçı bu önemli maçlardan biri, oynayacağız yeneceğiz şampiyon olacağız. Stratejimiz bu. Diyarbekir iyi ve güçlü bir takım onlarda şampiyonluğu kovalıyorlar. Ancak bizim için bir handikap oluştu 10 gündür. Yeni Ordu Spoar takımının sosyal medya üzerinden insanları çok farklı bir şekilde yönlendirmesiyle sanki hakemlerin dört dörtlük maç yönetmişler gibi sadece kendi maçlarını kötü yönetmişler gibi iftira kampanyası başlatıp kendi maçlarını bizm maçlara yorumlamalarına başladılar. Buda bizim için çok tehlikeli. Hakemleri inanılmaz derecede etkilemeye başladılar. Onlar il biz ilçe takımıyız her anlamda çok güçlüler bu nedenle zor bir sürece girdik. Çünkü olaylar sporun güzelliğinden dışarı çıkmaya başladı. Biz sakin kalıp maçlarımıza çıkacağız kazanacağız büyük taraftarlarımızın desteği ile de hedefimize ulaşacağız.’’

Kulüp Başkanı Mücahit Vural’da takımının gidişatından son derece memnun olduğunu şampiyonluk hedeflerine emin adımlarla ilerlediklerini söyledi. Vural şöyle devam etti;’’Gölcükspor maçında bir yol kazası geçirdik ancak Tire deplasmanı galibiyetiyle takımımız şu anda çok iyi ve gayet formda. Önümüzdeki Diyarbakır maçını da alarak yolumuza devam edeceğiz. Biz de yönetim kurulu ve teknik heyetimiz ile futbolcularımız bu yıl hedef koyduğumuz şampiyonluğa ulaşacağız bizler inandık. Şu anda çok iyi motivasyonumuz var. Kulübümüzde kardeşlik ortamı hakim bu da şampiyonluk için çok büyük etken. Taraftarlarımız bizim gücümüz onlara çok teşekkür ediyorum yıllardır hem deplasmanda hemde sahamızda bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmadılar hep desteklediler. Bizde onları bu yıl şampiyon olarak mutlu edeceğiz.’’