CHP Gebze tempoyu artırdı

  • 2018-03-05 09:05:00 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
CHP Gebze tempoyu artırdı

CHP Gebze İlçe Başkanı Musa Yılmaz ile Gebze Belediyesi meclis üyeleri ve ilçe yönetim kurulu üyeleri hafta sonu sahada bir dizi çalışma yaptı, ziyaretlerde bulundu.

CHP Gebze İlçe örgütü tarafından geçtiğimiz hafta sonu Arapçeşme Mahallesi’nde üyelerin katılımıyla toplantı yapıldı. Toplantıya CHP İlçe Başkanı Musa Yılmaz, yönetim kurulu üyeleri ile parti üyeleri katıldı.

CHP ilçe başkanı Musa Yılmaz yaptığı açıklamada,  Arapçeşme Mahallesi’ne ayrı bir önem verdiklerini belirterek, “Mahalle toplantımızı yaptık,  mahalle birimi,  mahalle kadın ve gençlik kollarını kurduk.  Önümüzdeki süreçte mahalle temsilcilik binamızın açılışını yapacağız. İlk seçimde Arapçeşme’de CHP birinci parti olacaktır” dedi.

 HÜRRİYET MAHALLESİ’NDE ÜYE TOPLANTISI

CHP Gebze ilçe yönetiminin bir diğer çalışma ziyareti yaptığı mahalle ise Hürriyet Mahallesi oldu.   CHP ilçe başkanı Musa Yılmaz ve parti yöneticileri Hürriyet Mahallesi’nde parti üyeleriyle düzenlenen toplantıda bir araya geldi.   Yapılan üye toplantısında parti çalışmalarını yanı sıra mahallenin kimi sorunları da gündeme getirildi.

ŞEHİTLER İÇİN DÜZENLENEN MEVLİDE KATILIM SAĞLANDI

CHP İlçe Başkan Musa Yılmaz, parti yöneticileri ve Gebze Belediyesi meclis üyesi Dilek Tan hafta sonu Şebinkarahisar Derneği’nin Yavuz Selim Mahallesi Fatih Cami’nde şehitler için okunan mevlide katıldı.