İYİ Parti mahallelere iniyor

  • 2018-03-01 10:20:07 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
İYİ Parti mahallelere iniyor

İlk Yönetim kurulu toplantısını gerçekleştiren İYİ Parti Darıca İlçe Teşkilatı mahallelerde teşkilatlanma çalışmalarına başlıyor.

İYİ Parti Darıca ilçe teşkilatı tadilatı biten ilçe binasında ilk yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi. İlçe Başkanı Av.Ekrem Korkmaz Başkanlığında yoğun bir katılımla gerekleştirilen toplantıda yapılan ve yapılması düşünülen çalışmalar değerlendirildi. Toplantıda divan kurulu oluşturuldu. Divan da; İlçe Sekreteri : Hüseyin Gündüz, Muhasip : Özer Yıldız, Teşkilat İşlerinden Sorumlu İlçe Bşk.Yrd. : Şazim Boztaş, Sosyal Etkinlikler ve Politikalardan  Sorumlu İlçe Bşk.Yrd : Ahmet Uysal,  ARGE,İletişim ve Teknolojiden  Sorumlu İlçe Bşk.Yrd : Ahmet Yılmaz, Eğitim, Kültür ve Sanat Politikalarından  Sorumlu İlçe Bşk.Yrd : Hakan Atilla, Hukuk ve Seçim İşlerinden  Sorumlu İlçe Bşk.Yrd : Esra Bulut, İş Dünyasından  Sorumlu İlçe Bşk.Yrd : Edip Orhanlı, Medya ve Propaganda'dan  Sorumlu İlçe Bşk.Yrd  : Hakan Durmuşoğlu, Siyasi İlişkilerden Sorumlu İlçe Bşk.Yrd  : Aytül Ersöz, STK,Esnaf ve Meslek Kuruluşlarından  Sorumlu İlçe Bşk.Yrd : Kemal Çevik, Yerel Yönetimlerden  Sorumlu İlçe Bşk.Yrd : Mustafa Öztabak

GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI TUĞRUL YILDIZ

İYİ Parti Darıca Gençlik Kolları Başkanı Tuğrul Yıldız olarak belirlendi. Gençlik kolları yapılanmasını kısa süre içersinde tamamlayacak olan mimar Yıldız’ın yönetiminde özellikle genç bayan yöneticilere ağırlık verilecek.

MAHALLE TEŞKİLATLARI KURULUYOR

Darıca’nın tüm mahallerinde teşkilatlanma çalışmalarına başlayan İYİ Parti’de mahalle başkanları ve yönetimleri de yapılandırılıyor. Çok kısa bir süre içersinde tüm mahallelerde teşkilatlanma yapılarak sahalara inerek seçim çalışmalarına başlaması kararı alındı.

8 MART’TA KADINLAR SAHAYA İNİYOR

8 Mart Dünya Kadınlar gününde İYİ Parti Darıca’nın bayan yönetici ve üyeleri Darıca’nın birçok noktasında bayanlarla buluşarak günün anısına sürpriz hediyelerle kadınlara ulaşacaklar.

İL BAŞKANI KAMAN TOPLANTIYA KATILDI

İlçe yönetim kurulu toplantısının ardından İl Başkanı Dr.Serdar Kaman ve il yönetim kurulu üyeleri Darıca Teşkilatının toplantısına katılarak gündem ile ilgili bilgi verildi.  11 Mart 2018 Pazar günü yapılacak İl Kongresine tüm üyeleri davet eden Kaman “Mevcut iktidar partisinin büyük bir para gücü var bizim maddi anlamda onlarla baş etmemiz zor fakat onlarda olmayan ve bizde olan tek şey ise Cesaretimiz, Biz cesuruz ve bu ülkeyi Cesur’lar kurtaracak”.Dedi.

İLÇE YÖNETİCİSİNDEN İYİ PARTİ’YE ÖZEL ŞİİR

Toplantı sonunda İYİ Parti Darıca İlçe yönetim kurulu ve aynı zamanda divan üyesi Kemal Çevik, İYİ Parti için yazmış olduğu şiiri imzalayarak İl Başkanı Serdar Kaman’a hediye etti.