Sayı şimdilik 99

  • 0000-00-00 00:00:00 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Sayı şimdilik 99

 

AKP İl Teşkilatı, Kocaeli’deki belediyelerin başkanlıklarına aday adayı olan isimleri, 3 Kasım Pazar günü kamuoyuyla tanıştırmaya hazırlanıyor. AKP’de şimdiye kadar Büyükşehir ve 12 ilçeden belediye başkan aday adayı olarak müracaatta bulunan aday adayı sayısının 99 olduğu belirtildi.

 

İMPERİAL OTEL’E ALINDI

 

AKP’de belediye başkan aday adaylarının tanıtımına yönelik toplantının da yeri değişti. Daha önce Antikkapı Restaurant’ta yapılacağı açıklanan tanıtım toplantısı, İmperial Otel’e aylındı. AKP İl Başkanı Mahmut Civelek ve yönetiminin ev sahipliğinde saat 10.00’da başlayacak tanıtım toplantısına Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün’ün de katılması bekleniyor

 

HER İLÇE KENDİ MASASINDA

 

12 ilçe ve Büyükşehir’de toplam 99 belediye başkan aday adayının tanıtımının yapılacağı toplantıda her ilçenin aday adayları, ilçe başkanları ve koordinatörleri ile bir masada oturacak. Protokol masası ile birlikte otelin odasında 15 masa kurulacak. Aday adayı fazla olan ilçelere iki masa verilecek. Protokol masasına katılması halinde Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, İl Başkanı Mahmut Civelek, SKM Başkanı Halit Çokan, Teşkilat Başkanı Mehmet İpşiroğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İl Kadın Kolları Başkanı Oya Tunçel, İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Akın oturulacak.

 

BAŞKAN CİVELEK’TEN UYARI GELECEK

 

Pazar günkü tanıtım toplantısında AKP İl başkanı Mahmut Civelek’in basına yönelik yapacağı açıklamanın ardından toplantı basına katılacak.

 

Civelek, toplantıda aday adaylarına yapılacak çalışmalarda nelere dikkat etmeleri gerektiğini, partinin kuralları dışına çıkılmaması noktasında uyarılarda bulunacak. Bakan Nihat Ergün’ün de toplantıya katılması halinde aday adaylarına çalışmalar hakkında uyarılarda ve önerilerde bulunması bekleniyor. Toplantıda aday adaylarının özgeçmişleri sinevizyonla gösterilecek, tanıtımları yapılacak.

 

AKP’NİN BELERDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARININ LİSTESİ

 

BÜYÜKŞEHİR: İbrahim Karaosmanoğlu.

 

BAŞİSKELE: Bekir Çakır, Şefik Karaaslan, Hüseyin Ayaz.

 

ÇAYIROVA: Paşa Ali Elmalı, Bünyamin Çiftçi, Ali Erdin, Servet Günay, Ziyaettin Akbaş, Mustafa Usta, Yaşar Alkan, İdris Demir, Şevki Demirci, Bünyamin Laçin, Deniz Kolo, Bülent Çorapsız.

 

DARICA: Şükrü Karabacak, Davut Karakaş, Nusrettin Subaşı, Hasan Güler, Olcay Ulus, Mehmet Ozan Sarıkaya, İsmail Demirci, Murat Bayraktar, Bahattin Türketken, Gencay Yıldıztekin.

 

DERİNCE: Cumhur Seferoğlu, Mehmet Sandalcı, Halit Yiğit, Necdet Deniz, Ali Haydar Bulut, Kemal Yazıcı, Aziz Alemdar.

 

DİLOVASI: Erol Özavcı, Ali İhsan Adıgüzel, İlhan Yıldırım, Vehap Ayar, Ali Toltar, Muhammet Arabi  Şık, Cemil Memiş, Halit Yaşar, Osman Aktaş, Cemil Yaman, Fetullah Bayat, Necati Temiz, Mehmet Yasin Turak.

 

GEBZE: Mahmut Yandık, Halim Bülbül, Kaşif Şahinkesen, Durmuş Kır, Muharrem Ayyıldız, Resul Tat, İsmail Keskin, Okan Kurt, Abdullah Şahin, Abdurrahman Dede, Abdullah Yağcı, Yakup Kaya, Adnan Köşker, Yasemin Özdemir, Satı Mehmet Külte

 

GÖLCÜK: Ekrem Aktuğ, Mehmet Ellibeş, Mustafa Karabalık, Necati Zorlu.

 

İZMİT: Nevzat Doğan, Halil Fehbi Yenice.

 

KANDIRA: Emel Ceylan Balcıoğlu, İsmail Birdane, Erdoğan Günay, Sedat Köse, Muhsin Tekol, Cengiz Kan, Ünal Köken, Ercüment Şahin, İsmail Hakkı Buruş, Cevdet Ayaz.

 

KARAMÜRSEL: Abdullah Behçet Ersan, Ahmet Türkel, Fatih Temiz, Recep Dikdere, İsmail Yıldırım.

 

KARTEPE: Mehmet Batmanlar, Hüseyin Üzülmez, Şükrü Karabalık, Habip Sarman, Ali Koç, Fahim Kılıç, Ergün Berdan.

 

KÖRFEZ: Öznur Gökkaya, Engin Koyun, Ali Çakır, Sinan Barış Kaya, Cihat Demirok, Faruk Denli, İsmail Baran, Yunus Pehlivan, Yusuf Şanlı, Hayatı Aydın.