CHP Beylikbağı’nda vatandaşlarla bir araya geldi

  • 2018-02-26 09:58:02 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
 CHP Beylikbağı’nda vatandaşlarla bir araya geldi

CHP Kocaeli milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet,  Gebze ilçe başkanı Musa Yılmaz ve parti yöneticileri Beylikbağı’nda vatandaşlarla biraraya geldi esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Hürriyet Mahallesi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret eden CHP milletvekili Hürriyet, ilçe başkanı Musa Yılmaz ve yönetimi kurulu üyeleri burada bölge sakinleriyle bir araya geldi.  Tapu tahsis sorunu başta olmak üzere bölgede yaşanan sorunlara ilişkin olarak  çözüm yolları üzerine konuşuldu. Daha sonra ise esnaf ziyareti yapıldı.

CHP ilçe başkanı Musa Yılmaz Beylikbağı bölgesine yönelik olarak yapılan ziyaretlerle ilgili olarak şunları ifade etti, “Beylikbağı bölgesine dönük olarak haftasonu güzel bir program gerçekleştirdik.   Bölge halkıyla bir araya geldik. Sorunları dinledik, partimizin görüşlerini kendilerine ilettik ve ardından ise esnaf ziyareti yaptık.

Beylikbağı esnafına ve Hürriyet Mahallesi dernek başkanı ve üyelerine çok teşekkür ediyorum. Ayrıca program boyunca bizden desteklerini esirgemeyen Erhan Bölük, Nuray Birinci, Hasan Öztekın, Zeynel Riza Yıldırım, Muharrem Aydın, Cıhangir Orhan, Sait Aydın, Erol Ercan, Fikret Özkan, Sedat Tatar, Sait Alkay ve ilçe yönetim kurulu arkadaşlarıma Kadın kolları Gençlik kolları başkanlarıma çok teşekkür ediyorum.”dedi.