41 Genç 41 Gelecek’te 4. dönem

  • 2018-02-10 09:29:48 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
41 Genç 41 Gelecek’te 4. dönem

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in gençlere yönelik eğitim projesi 41 Genç 41 Gelecek Projesi Liderlik Eğitimi’nde 4. dönemin startını Başkan Köşker, ilçedeki eğitimcilerle birlikte verdi

 

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in gençlere yönelik eğitim projesi 41 Genç 41 Gelecek Projesi Liderlik Eğitimi Projesi’nde 4. Dönem başladı. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile işbirliğinde düzenlenen ve geleceğin liderleri olacak gençlerin sosyal, kültürel ve eğitim alanında gelişimine katkı sunması için hayata geçirilen 41 Genç 41 Gelecek Liderlik Eğitimi Projesi’nin 4. Dönem startını, düzenlenen toplantıda Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker verdi. İlçede bulunan okulların müdürleri ve rehber öğretmenlerinin katılımıyla Lamec Otel’de gerçekleştirilen toplantıya ev sahibi Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in yanı sıra eğitimciler ve belediye başkan yardımcısı Sadık Albayrak katıldı.   

4. DÖNEM KATILIMCI MÜLAKATLARI BAŞLADI

Geleceğin liderlerinin Gebzeli gençlerin arasından çıkması hedefiyle Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in talimatları doğrultusunda hayata geçirilen 41 Genç 41 Gelecek Liderlik Eğitimi Projesi’nde 3 dönemin ardından yeni dönem için katılımcı öğrencilerin belirlenmesi için mülakatların da başladığını dile getiren Başkan Köşker yaptığı selamlama konuşmasında, “Bugün burada bir arada olmamızda ki gaye Gebze’mize yeni bir sinerji, heyecan katmak, Gebze’yi yaşanılabilir bir kent yapmak. Bu sebeple Gebze’nin Kocaeli’nin en büyük ilçesi olmasının yanı sıra eğitim alnında da en ön sıraları almalı. Bunu da birlikte başaracağımıza inanıyoruz.

TAM DONANIMLI BİR GENÇLİK

Biz Gebze Belediyesi olarak eğitime her anlamada destek veriyoruz. Çocuklarımız bizlerin yarınları ve onların en iyi şekilde yetiştirilmesi bizlerin en öncelikli görevlerinde biri. Gebze Belediyesi olarak oluşturduğumuz Anaokulu Üniversitemiz, Güzel Gelecek Akdemimiz ve 41 Genç 41 Gelecek projemizle çocuklarımızın küçük yaştan itibaren eğitimlerinde yardımcı olmayı hedefliyoruz. Bu projeler kapsamında çocuklarımız siyaset ve iş hayatının önemli isimleri ile bir araya getiriyoruz. Onların deneyimlerinden faydalanmalarını sağlıyor ve kendi yollarını çizmeleri noktasında yardımcı oluyoruz. Çocuklarımızın eğitimlerinde siz değerli öğretmenlerimize de çok büyük görevler düşüyor. Gebze’nin çok daha iyi yerlere gelmesi gençlerimiz en iyi şekilde yetiştirmemizle mümkün ve ben bunu birlikte başaracağımıza inanıyorum” dedi.