Darıca şampiyonluğa kenetlendi

  • 2018-02-09 01:43:02 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Darıca şampiyonluğa kenetlendi

-3. lig 2. Grup lideri Darıca Gençlerbirliği’nde yüzler gülüyor. Geçtiğimiz hafta sonu yakın takipçilerinden Ankara Demirspor’u deplasmanda 2-0 yenerek liderliğe yükselen sarı yeşilliler kentte bayram havası estiriyor.

3. Ligde şampiyonluk mücadelesi veren Darıca Gençlerbirliğine sürpriz ziyaretçileri vardı.  Neşet Yalçın Ortaokulu öğrencileri kulüp tesislerine gelerek futbolculara destek verdiler.

Darıca İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Oğuz, Okul Müdürü Muzaffer Gülcü, Beden Eğitimi Öğretmenleri Mustafa Kokoç ve İbrahim Akdoğan, Darıca Gençlerbirliği futbolcularına antreman sonrası moral ziyaretinde bulundu.

İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Oğuz ve Okul Müdürü Muzaffer Gülcü, Darıca GB Teknik Direktörü Uğur Balcıoğlu ve teknik heyet ile takım hakkında sohbet ederken, öğrenciler de futbolculara antrenman sonrası baklava ikram ettiler. Okul Müdürü Muzaffer Gülcü burada yaptığı açıklamada ''Şu an grubunda lider durumda olan Darıca Gençlerbirliği Kulübümüze ve sporcularımıza okulumuz olarak başarılar diliyoruz'' dedi.

 

Bu arada ilçede liselerdeki öğrenciler takımlarını desteklemek amacıyla okullarına pankartlar asarak sarı yeşillilere başarılar dilediler.