Ceyhan'dan basın toplantısı

  • 2018-02-07 11:30:39 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Ceyhan'dan basın toplantısı

Ak Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Gebze’de düzenlediği basın toplantısında gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Ceyhan, hem partisinin il kongresiyle ilgili bilgilendirmede bulundu hem de Gebze bölgesindeki sorunlara ilişkin açıklamalar yaptı.

Toplantıya Gebze belediye başkanı Adnan Köşker, Darıca belediye başkanı Şükrü Karabacak, Çayırova belediye başkanı Şevki Demirci, Ak Parti Gebze ilçe başkanı İrfan Ayar, Darıca ilçe başkanı Muzaffer Bıyık, Çayırova ilçe başkanı Ali Osman Gür, Dilovası ilçe başkanı Osman Akbulut, il ve ilçe yöneticileri katıldı.

 

İL KONGRESİ 25 ŞUBAT’TA

 

3 yıldır Ak parti il başkanlığını sürdüren Şemsettin Ceyhan yeni dönemde de aday olduğunu söyledi. İl kongresinin 25 Şubat Pazar günü yapılacağını belirten Şemsettin Ceyhan, Başbakan Binali Yıldırım’ın da kongreye katılacağını söyledi.

 

Ceyhan ardından basın mensuplarının sorularını da yanıtladı. Gazeteciler ağırlıklı olarak Hünkar Çayırı, Fatih Devlet Hastanesi, Metro çalışması, trafik ve ulaşım sorunları ve siyasetle ilgili sorular sordular.