CHP Gebze'den ziyaretler

  • 2018-01-25 10:20:26 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
CHP Gebze'den ziyaretler

CHP Gebze ilçe Başkanı Musa Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri İyi Parti Gebze İlçe Başkanlığını ziyaret ederek ilçe başkanı Nusret Acur ile bir süre görüştüler.

 Musa Yılmaz,   İyi Parti’nin yeni ilçe binasının hayırlı olması dileklerini ileterek,  Gebze ve ülke gündemi hakkında fikir alışverişinde bulundu.

İyi Parti  Gebze İlçe Başkanı  Nusret Acur ise yapılan  ziyaretten ötürü   CHP İlçe Başkanı Musa Yılmaz ve ilçe yöneticilerine teşekkür etti.

Ziyarette  CHP’nin ilçe yöneticileri ile  İyi Parti’nin ilçe yöneticileri de hazır bulundu.

 

CHP’DEN KAISİAD VE KASTAMONULULAR DERNEĞİ ZİYARETİ

 

CHP Kocaeli Milletvekili  Tahsin Tarhan, CHP Gebze İlçe Başkanı Musa Yılmaz ve il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri Kars Ardahan Iğdır Sanayici ve İşadamları Derneği’ni ziyaret ettiler.

Kars Ardahan Iğdır Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Meşaik Karakuş yapılan ziyaretten ötürü CHP milletvekili Tahsin Tarhan,  İlçe Başkanı Musa Yılmaz ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

CHP ilçe başkanı Musa Yılmaz ise parti olarak bölgedeki tüm dernek ve odalara yönelik ziyaretler gerçekleştirip,  karşılıklı fikir alışverişinde bulunduklarını belirtti.

CHP milletvekili Tahsin Tarhan, İlçe Başkanı Musa Yılmaz ve parti yöneticileri Kocaeli Kastamonulular Derneği’ni de ziyaret etti.  Dernek başkanı Ergün Kepenek tarafından karşılanan CHP yöneticilerine dernek çalışmaları hakkında bilgi verildi,  karşılıklı  görüş alışverişinde bulunuldu.

 

Ziyarette Kastamonulular Derneği tarafından CHP’li yöneticilere  yöresel ürünü çekme helvası ikram edildi.