Ak Partili vekiller Darıca’da

  • 2018-01-09 09:23:10 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Ak Partili vekiller Darıca’da

-AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Cemil Yaman, Radiye Sezer Katırcıoğlu, Mehmet Akif Yılmaz ve Sami Çakır, Darıca ilçe teşkilatını ziyaret etti. Milletvekilleri, İlçe Başkanı Muzaffer  Bıyık ve yönetimine başarılar diledi.

AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Cemil Yaman, Radiye Sezer Katırcıoğlu, Mehmet Akif Yılmaz ve Sami Çakır, Darıca’ya gelerek Darıca ilçe teşkilatını ziyaret etti. İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık ve ilçe yönetim kurulu üyelerinin yanısıra Gençlik kolları Başkanı Cengizhan Ramazanoğlu ve Kadın kolları Başkanı Hülya Kodek’in de yer aldığı ziyarette siyasetin yanı sıra ilçedeki çalışmalar ele alındı.

 

AK Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık ve yönetimini başarılı çalışmalardan dolayı tebrik eden milletvekilleri, 2019 ve 2023 hedefleri yolunda Darıca’nın üzerine düşeni yapacağına inandıklarını ve Darıca’ya güvendiklerini belirttiler. AK Parti’nin Darıca’da uyumlu bir çalışma içerisinde olduğunu ve ilçe yönetiminin çıtayı daha yukarı taşıyacağını ifaden eden milletvekilleri, parti çalışmalarıyla ilgili istişarelerde de bulundular. AK Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık ise ziyaret nedeniyle milletvekillerine teşekkür ederek “Darıca’da güzel bir aile havası var. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da AK Parti’nin başarılı olması için ilçe yönetimi olarak, ana kademe, gençlik kolları, kadın kolları ve mahalle teşkilatlarımızla gece gündüz çalışacağız.” dedi.