İşte İYİ Parti Darıca Teşkilatı

  • 2018-01-08 07:28:02 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
İşte İYİ Parti Darıca Teşkilatı

İYİ Parti Darıca İlçe Teşkilatı düzenlenen toplantı ile basına tanıtıldı.

Darıca Derin Liman Restauran’ta gerçekleştirilen toplantıya Darıca Kurucu İlçe Başkanı Av. Ekrem Korkmaz, İl Başkanı Serdar Kaman, çevre ilçelerin başkan ve yöneticileri ile partililer katıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan İYİ Parti Darıca Kurucu İlçe Başkanı Av. Ekrem Korkmaz, partinin Genel Başkanı Meral Akşener’in siyaset sahnesine çıktığı günden bu yana temiz bir dilin, zarif bir üslubun ve birleştirici bir anlayışın hakim olmasını kendisine amaç edinmiş olan hareketin, toplumun tüm katmanlarına bir iyilik güneşi gibi doğduğunu ülkenin dört bir yanında tüm insanların gözünde parlayan bir umut ışığı haline geldiğini söyledi. 
Halkın kendilerinden çok fazla beklentisi olduğunu ifade eden Korkmaz, ‘’Nüfusu ve aktif potansiyeli ile bölgede daha da öne çıkan bir Darıca için tüm vatandaşlarla el birliği içinde çalışacağız. Daha yönetim kadrosu dahi kurulmadan bize ulaşan ve bizimle çalışmak istediğini heyecanla ifade eden yüzlerce yol arkadaşımıza ve umutlarını bize bağladıklarını gördüğümüz Darıcalılara sözümüz var. Darıcamız için çalışmaktan yorulmayacağız.’’ Şeklinde konuştu.

İl Başkanı Serdar Kaman da toplantıda yaptığı konuşmada 1 ay 1 hafta önce kendisine tevdi edilen görevle iyi niyetle yola çıktıklarını kısa süre içinde il ve ilçelerde yönetimi oluşturduklarını ifade etti. Kurulan teşkilatlarla güzel hizmetler vereceklerine inandıklarını ifade eden Kaman şöyle devam etti;’’ Darıca 190 bin nüfusla önemli bir saha partililerimiz ayrım yapmadan hizmet edeceklerdir.’’
Konuşmanın ardından basın mensuplarının sorularını cevaplandıran İl Başkanı Kaman il ve ilçe belediye seçimlerinde iddialı olduklarını belirterek; ‘’ yerel seçimlerde ilk alacağımız ilçe Darıca’dır. Daha sonraki hedefimiz Büyükşehir belediyesi.’’ Dedi.
Konuşmaların ardından İYİ Parti Darıca İlçe Teşkilatı başkan ve üyeleri basına tanıtıldı. Toplantı daha sonra basına kapalı olarak devam etti.