CHP'de kadın kolları seçimi

  • 2017-12-23 09:53:17 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
CHP'de kadın kolları seçimi

CHP Gebze ilçe kadın kolları başkanı, yarın yapılacak seçimle belli olacak. 1100 kadın üyenin bulunduğu CHP Gebze’de Çiler Boylu ve Bilge Altıntaş başkanlık için yarışacak.

CHP Gebze’de ilçe başkanlığı ve Gençlik kolları başkanlığı seçimlerinden sonra şimdi de Kadın kolları başkanlığı seçimi yapılacak.

Musa Yılmaz’ın ilçe başkanı, Savaş Gayretli’nin de Gençlik kolları başkanı seçilmesinden sonra son olarak kadın kolları başkanı seçimi yapılıyor.

Yarın ilçe binasında saat 13.00’de başlayacak seçimlerde şu anda iki aday başvurusunu yapmış durumda.

Her ikisi de Gebzelilerin çok yakından tanıdığı başarılı iş kadınlarından Çiler Boylu ile Bilge Altıntaş kadın kolları başkanı adayı olarak Gebzeli kadınların karşısına çıkıyorlar.

CHP Gebze’nin 1100’ün üzerindeki kadın üyeleri, başkan adaylarının her ikisinin de nitelikli ve partiyi ileriye taşıyacak kapasiteye sahip olduğu görüşündeler.

Kadın üyeler, sandıktan kim çıkarsa çıksın hep birlikte CHP’nin başarısı için çalışacaklarını ve partiyi 2019 seçimlerine taşıyacaklarını dile getiriyorlar.

Bir önceki kadın kolları seçiminde Arzu Çakmak Pehlevan ile Ülker Yiğit yarışmış, seçim sonunda her iki isim de birliktelik mesajı vererek örnek bir tavır sergilemişlerdi.

 

Yarınki seçimin ardından da aynı güzel tablonun gerçekleşmesi bekleniyor.