Keskin’den gövde gösterisi

  • 2013-10-27 09:22:24 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Keskin’den gövde gösterisi

AK Parti Gebze Belediye Başkan Aday Adayı İsmail Keskin’in aday adaylığı tanıtım programı büyük ilgi gördü.

AK Parti Gebze Belediye Başkan Aday Adayı İsmail Keskin, AK Parti Gebze İlçe Teşkilatı’nda tanıtım programı düzenledi. AK Parti Gebze İlçe Başkanı Cemalettin Kaflı,  AK Parti Gebze Belediye Başkan Aday Adayları, İlçe yönetim kurulu üyeleri, kadın kolları, gençlik kolları, ve mahalle başkanları ile köy temsilcileri, belediye meclis üyeleri, il genel meclis üyeleri , il yönetim kurulu üyeleri, mahalle muhtarları ve sivil toplum örgütü temsilcilerin de hazır bulunduğu tanıtım toplantısında sevgi gösterileriyle karşılaşan AK Parti Gebze Belediye Başkan Aday Adayı İsmail Keskin coşkulu kalabalığa hitaben bir konuşma yaptı.

ADAY OLMAK İÇİN HUZURLARIZDAYIM!

Konuşmasına AK Parti teşkilatlarında görev yapıp ebediyete intikal eden partililere rahmet dilerek başlayan Ak Parti Gebze Belediye Başkan Aday Adayı İsmail Keskin, “2014 yerel seçimler yaklaşırken Gebze Belediye Başkanlığı için Partimizin adayı olmak için aday adayı olarak huzurlarınızdayım.Bu vesileyle benim gibi yola çıkan, bütün aday adayı arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Nihayetinde belirlenecek aday partimizin adayı olacak, hep birlikte gece gündüz kar kış demeden Gebze’mizde partimizin en yüksek oyunu alarak, tekrar ak kadrolara teslim etmenin gururunu ve onurunu hep birlikte yaşayacağız.”şeklinde konuştu.

Partililere ve vatandaşlara kendini tanıtan İsmail Keskin, “1975 Trabzon doğumluyum. İlk, Orta ve Lise tahsilimi Yomra’da birincilikle tamamladım. 1992-1996 yılları arası Karadeniz Teknik Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünü bitirdim. 2000 yılında 16 aylık askerlik görevimi görevimi İzmir Gaziemir’de Yedek Subay olarak tamamladım. Evli ve bir çocuk babasıyım. Bu tarihten daha önce kurulu olan Aile Şirketimiz Yöre Şirketler Gurubu Yönetim Kurulu Üyesi ve İnşaat Gurubu Başkanlığı görevini yürütmekteyim. Şükürler olsun ki, şuanda Gebze’de doğup, Marmara ve Anadolu’nun birçok noktasında kendi markamızı üreten ve satan 650’ye yakın çalışanımızla hizmet vermekteyiz.İdareciliği, yöneticiliği, çok iyi bilen, birçok Yurtiçi ve Yurtdışı gezilerinde bulunan, kendini yetiştiren, geliştiren, Bilimsel çalışmalar yapan işadamı kimliğimle huzurlarınızdayım.” dedi.

AK Parti Gebze Belediye Başkan Aday Adayı İsmail Keskin konuşmalarını söyle sürdürdü.

“Gebze’yi Partimizin de hedefi olan ‘’Büyük Türkiye’’ vizyonu içerisinde 2023’lü yıllara hazırlayabilecek vizyona sahibim, Belediyeciliği yakından tanıyor ve biliyorum. 12 yıldır parti içi yaptığım hizmetlerle teşkilatımla hep iç içe oldum. Gebze’nin sorunlarını ve çözüm yollarını hep birlikte bulmaya çalıştık.

VİZYONLU EKİBİM OLACAK!

İşini iyi bilen, iyi yapan, iyi yöneten ve Türkiye’de birçok belediyeye örnek olacak çalışmalarla Gebze’yi istenen seviyelere çıkaracak, çalışkan, başarılı, dürüst, bilgili ve tecrübeli bir belediyecilik vizyonuna sahip olan ekiple birlikte her zaman sizin yanınızda olacağım.

314 bini aşkın bir nüfusla her an gelişen, değişen ve büyüyen bir ilçede, hizmet eğitim 12 yıllık sürede sorun çıkaran değil, çözüm üreten bir yaklaşım içerisinde oldum. Gebze’ye ve Gebze halkına daha iyi hizmet vermek ve Partimin adayı olmak için Aday Adayı olarak çalışmalarımı sürdürmekteyim. Allah nasip eder başkan olursam ‘’ Halka hizmet, Hakk’a hizmet düsturu ile hareket edeceğim. Bilgi ve tecrübelerim, hizmet aşkım ve çalışma ahlakımla bunu başaracağıma inanıyorum. Yaşadığımız bu güzel kenti, ekip ruhuyla, mahalle meclisleriyle ve hep birlikte yöneteceğiz. Yetkin ve donanımlı ekiplerimizle Gebze’mize yakışan en doğru ve en iyi hizmetleri üretmek, Gebze’nin önündeki tüm engelleri ortadan kaldırmak için çalışacağım. Birlikte yaşadığımız Gebze’miz, tüm güzelliklere ve hizmetin en iyisine layıktır.

GEBZE’Yİ BİRİNCİ YAPALIM!

Kocaeli’nin sanayi incisi Gebze’yi Türkiye’nin birincisi yapalım. Gebze’nin tüm zenginliklerini ve güzelliklerini tam anlamıyla ortaya çıkaralım. Hep birlikte Gebze’yi örnek bir Dünya kenti yapalım. Çünkü biz Gebzeliyiz, Gebze’yi seviyoruz ve Gebze’yi hak ettiği yere getirmeye mecburuz.

Siyaset başlı başına bir sorumluluk ve fedakarlıktır. Bizler bu sorumluluğun farkındayız ve fedakarlığa hazırız. Gebze Belediye başkanlığı aday adaylarının fazlalığı büyük bir zenginliktir, bu partimizin gücünü gösterir. Ama unutmamalıyız ki biz birlikte hareket ederiz çünkü; Birlikten kuvvet doğduğunu en iyi bilenlerdeniz.

Liderimiz, Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul Belediye Başkanlığını İlk kazandığında yaptığı konuşmada dediği gibi;Çözüm ekip çalışmasındadır. Çağdaş yönetim anlayışında iyi yönetici, iyi ekip kurabilen, ekibini iyi çalıştırabilen ve ekibindeki uzmanların her birinden en yüksek verimi alıp, onları en ideal biçimde sentezleyebilen yönetici demektir.

Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul’a vaat ettiğini şimdi biz Gebze’ye vaat ediyoruz.‘’BizGebzelilere ; En başta Gebze’ye layık, Gebze’yi bilen, Gebze’nin sorunlarına ve bu sorunların çözümlerine vakıf, emin ve ehliyetli bir ekip vadediyoruz’’