Ömer Çeker yeniden başkan

  • 2017-11-26 10:23:31 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Ömer Çeker yeniden başkan

 Türk Sağlık Sen Kocaeli Şubesinin 6’ncı Olağan Kongresi MÜSİAD Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirildi. Başkan Ömer Çeker güven tazeledi.

110 delegenin oy kullanma hakkına sahip olduğu kongrede, 7 asil, 6 yedek yönetim kurulu, 3 asil, 3 yedek denetim kurulu ve 4 üst kurul delegesi seçildi. Delege katılımının yüksek olduğu Kongrede Ömer Çeker 94 delegenin oyu ile yeniden Şube Başkan seçildi.  

 

YÖNETİM KURULU

Şube Başkanı Ömer Çeker

İdari İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı    : Zekai Dumlupınar

Mali İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı    : Şengül Çakmak

Teşkilattan Sorumlu Başkan Yardımcısı        : Saniye Yıldıran,

Eğitimden Sorumlu Başkan Yardımcısı         :  Ümit Birol

Mevzuattan Sorumlu Başkan Yardımcısı       : Arif Ovalı

Sosyal İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı : Sema Gümüş

 

DENETLEME KURULU

Erkan Temel

Arif Balcı 

Haşim Çöl

 

DİSİPLİN KURULU

İbrahim Er

Burhan Danacı

Orhangazi Gencel

 

ÜSTKURUL DELEGELERİ

Ömer Çeker

Zekai Dumlupınar

Recep Pehlivan

Oğuzhan Gün

 

 

ÇEKER’İN KONUŞMASI

 

 

Türk Sağlık Sen Kocaeli Şubesinin bu günlere gelmesinde emeği geçmiş olan Üye, Temsilci, Delege ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile, el ele vererek gönül birliği içerisinde sendikamızın bayrağını hep birlik de zirvede tutmak için gayret sarf ettik. Sendikamız Kocaeli kamuoyunda güçlü, saygın, söyledikleri toplum tarafından kabul gören bir kurum haline gelmiştir. Bu başarı sendikamıza gönül vermiş Üye, Temsilci, Delege ve Yönetim Kurulu Üyeleri ve sizlerin başarısıdır.

Türk Sağlık Sen sağlık çalışanının bu günü, yarını ve geleceğidir.

İçerisinde bulunduğumuz dönem zor ve sıkıntılı bir dönemdir. Hizmet ürettiğimiz sektörde her şey her geçen gün kötüye gitmektedir. Bunun için ülkemizin ve sağlık çalışanlarının Türk Sağlık Sen’e ihtiyacı vardır.

Çalışanın tek sahibi ve hamisi olan Türk Sağlık Sen’i hep birlik de Fikir birliği, Gönül birliği, Güç birliği ederek daha da büyüterek güçlü hale getireceğimize olan inancım tamdır.

 

 

Ülkemizin içinde bulunduğu siyasi ve ekonomik şartlar göz önünde bulundurulduğunda, yapı taşlarımızı oluşturan Üye, Temsilci, Delege, Şube Yönetim Kurulu ve Şube Başkanının üzerinde büyük bir sorumluluk var.