Çiler, Çayırova esnafı ile buluştu

  • 2017-11-16 09:06:49 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Çiler, Çayırova esnafı ile buluştu

Çayırovalı genç İş adamı Baran Aydın’ın düzenlediği kahvaltı programında Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler, Çayırova’da faaliyet gösteren İnşaat ve Emlak sektörü temsilcileriyle bir araya geldi.

İkiler Kebap’taki etkinliğe Gebze Ticaret odası üyesi 150’ye yakın İnşaat ve Emlakçı esnafı katılırken, daha önce de geleneksel kahvaltı programları düzenleyen Ergün Emlak Genel Müdür Yardımcısı Baran Aydın bu organizasyonda da tam not aldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Çayırovalı genç işadamı Baran Aydın, Çayırova’da faaliyet gösteren inşaat ve emlak sektörünün sorunlarını, beklentilerini ve çözüm önerilerini önemsediğini belirterek her platformda dile getirdiklerini söyledi. Çayırova’da faaliyet gösteren Ergün Emlak firmasının da Genel Müdür yardımcılığını yapan Baran Aydın’ın organizasyonu tam not aldı.

 

AYDIN : “ÇAYIROVA ÖNEMSENMELİ”

 

Çayırova’nın hem ekonomiye katkısı hem de son dönemdeki gelişimiyle bölgemiz için büyük önem taşıdığını ifade eden Baran Aydın, “Çayırova’nın ekonomik potansiyeli, Gebze Ticaret Odası’nda da kendini göstermektedir. Çayırova ekonomik potansiyeli ve gücüyle önemsenmelidir. Gebze Ticaret Odası’nın da başarılı çalışmalarını yakından izliyoruz. Bu anlamda başkanımız Nail Çiler’e hem ilçemiz hem de bölgemiz adına teşekkür ediyorum. Bugün bu toplantıda başkanımızla Çayırova esnafını buluşturmaktan da mutluluk duyuyorum” diye konuştu.

 

ÇİLER’DEN AYDIN’A TEŞEKKÜR

 

Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler de yaptığı konuşmada, bu organizasyonu düzenleyen Baran Aydın’a teşekkür ederek, “Çayırova önemli bir ilçemiz. Türkiye’nin 13 ilinden daha büyük bir ilçe. Biz de Oda olarak diğer bölgeler gibi Çayırova’ya da hizmet veriyoruz. Önümüzdeki süreçte Kızılay binası da yapacağız” diye konuştu.

İnşaat ve emlak sektörünün sorunlarına da değinen Çiler, TOKİ’nin sektörde haksız rekabete neden olduğunu vurguladı. Oda faaliyetleri hakkında da bilgi veren Çiler, özellikle mesleki eğitimlerde Türkiye’de ilk sırada olduklarını kaydetti. Esnaf temsilcilerine tavsiyelerde de bulunan Çiler, “Girişimcilik ve teknoloji önemli. İşinizi geliştirin ve teknolojiyi kullanın. İşinizi geleceğe hazırlamalısınız” dedi. Gebze bölgesine fuar alanı ve toplu ulaşımın gerekliliğini de vurgulayan Çiler, metronun Gebze’ye gelmesi gerektiğini de sözlerine ekledi.

 

ÇAYIROVA GTO’DA TEMSİL EDİLMELİ

 

 

Toplantıda Çayırova esnafı da söz alarak görüşlerini aktardılar. Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler’in toplantıya katılmasından memnuniyetini dile getiren Çayırovalı esnaflar, daha fazla ilgi beklediklerini ve gelecek dönem Çayırova’nın Gebze Ticaret Odası’nda temsil edilmesi gerektiğini vurguladılar.