Karabacak ve Yaman ‘hodri meydan’ dedi

  • 2013-10-25 10:23:37 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Karabacak ve Yaman ‘hodri meydan’ dedi

 

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak ve Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman belediye başkan aday adaylığı için ilçe teşkilatlarına başvurularını yaptılar.

 

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak AK Parti İlçe Başkanlığı'na aday adaylığı başvurusunu yaptı.AK Parti İlçe Başkanlığı'na giden Başkan Karabacak, AK Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık’a adaylık dosyasını teslim etti. Müracaat sonrası düşüncelerini açıklayan Başkan Karabacak ,iki dönemdir Darıca’da çok önemli hizmetlere imza attıklarını ifade ederek "Ak Parti kadroları olarak iki dönemdir Darıca’da önemli projelere imza attık.Bugün itibariyle üçüncü döneminde  resmen başvurusunu yapıyoruz. İlçe teşkilatımıza evraklarımızı teslim ettik.Aday adaylığı sürecinde diğer arkadaşlarımıza başarılar diliyorum.Sonuçta kazanan Ak Parti ve Darıca olacaktır. Biz AK Parti olarak Darıca’da yüzde 60 oranında oy almayı hedefliyoruz.” diyerek düşüncelerini açıkladı.

 

Başkan Yaman, Aday Adaylık Başvurusunu Yaptı

 

Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman, yeniden belediye başkanlığı için aday adaylığı başvurusunu yaptı. Ak Parti Dilovası İlçe Binasında gerçekleşen başvuru programına katılım yoğundu.Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman’ın Aday adaylık başvuru programına Ak Parti Dilovası İlçe Başkanı İlhan Yıldırım ve yönetimi, Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Hakkı Nalbant, Gençlik Kolları Başkanı Suat Şık ve yönetimi, Kadın Kolları Başkanı Gülay Artut ve yönetimi, Belediye Meclis Üyeleri, Dilovası Belediye Başkan Aday Adayları, Mahalle Muhtarları Ak Parti Mahalle başkanları ve partililer yoğun katılım sağladı.Başvuru sonrasında bir açıklama yapan AK Parti İlçe Başkanı İlhan Yıldırım, şu ana kadar 8 kişinin belediye başkanlığı için başvuru yaptığını belirterek, " Hangi kardeşimiz aday olursa olsun teşkilatlar olarak herkesin arkasındayız. Belediye Başkanımız Sayın Cemil Yaman’ın yapmış olduğu başvurundan dolayı kendisini kutluyorum ve başarılar diliyorum" dedi. Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman ise "Yerel seçimlere tüm herkese hayırlı olmasını diliyorum. Demokrasinin güzelliği katılımcı olmasıdır. AK Parti çok büyük bir ailedir. Dosyamı dün akşam hazırladım herkes burada bu bizim birlik ve beraberliğimizin göstergesidir. Dilovası’na birçok hizmet yapıldı. Bu saatten sonra söz Dilovası halkınındır. Tüm aday adayları arkadaşlarıma başarılar diliyorum "diye konuştu.