Ardahan tanıtımına tam destek

  • 2017-11-07 09:38:21 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Ardahan tanıtımına tam destek

24-26 Kasım Günleri arasında İstanbul Maltepe Sahilin de gerçekleşecek olan Ardahan'ı Tanıtım Günleri öncesi çalışmalarına ara vermeden devam eden Ardahan Dernekler Federasyonu İstanbul, Ankara, Bursa, Kocaeli'nden sonra Ardahan yerelinde de bir dizi etkinlikte bulundu.

Ardahan Dernekler Federasyonun organize ettiği, İstanbul, Ankara, Bursa, Kocaeli Derneklerinden oluşan 'Ardahan'ı Tanıtma Günleri'nin Komisyonu' Ardahan'da bir diz ziyaretlerde bulundu.

Ardahan Valisi, Ardahan Belediye Başkanlarının yanı sıra Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası, Ardahan Esnaf ve Sanatkarlar Birliği, Ardahan Arıcılar Birliği, Ardahan Esnaf Odası, Ardahan AK Parti, Ardahan Cumhuriyet Halk Partisi, Ardahan Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlarının da katıldığı yemekli bir toplantıda bir araya gelen Ardahanlılar, 24-25-26 Kasım 2017 Günlerinde gerçekleşecek olan '1. Ardahan'ı Tanıtma Günleri' ne tam kadro destek vereceklerini belirttiler.

 

İstanbul Büyükşehir Belediyesine ait olan ve tüm illerin yılda bir kentlerini tanıtmak için tanıtım günleri düzenledikleri Maltepe Etkinlik alanında 24-25-26 Kasım 2017 Tarihlerinde gerçekleşecek olan Ardahan'ı Tanıtma Günlerin de İstanbul'a Minyatür bir Ardahan taşıyacaklarını ve Türkiye'nin Kafkaslara, Doğu Anadolu Bölgesinin Karadeniz'e açılan kapısı Ardahan'ı başta İstanbul'a olmak üzere etkinliği izleyecek olan basın ve medya aracılığı ile tüm dünyaya tanıtacaklarını belirten Ardahanlılar bu etkinliği el birliği içinde yapma kararı aldılar.