Saadet Partisi’nde Kocaeli coşkusu

  • 2017-10-23 09:22:50 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Saadet Partisi’nde Kocaeli coşkusu

Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanlığı’nın 6. Olağan Kongresi İzmit Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda icra edildi. Nurettin Çelik’in güven tazeleyerek yeniden İl Başkanı seçildiği kongreye, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcıları Hasan Bitmez, Atik Ağdağ, Sinan Ejderoğlu, Birol Aydın ve partililer ile siyasi partilerin ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katışdı.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu yaptığı konuşmada “Kongreler fikir ve düşüncelerimiz, ülke ve dünya gündemleri hakkında fikirlerin gündeme geldiği, gidişatın nasıl değişeceğini konuşulduğu toplantılardır. Bu düzen böyle gitmez, bu adaletsizlik sürdürülemez, ülkenin problemleri tahammüllün üstüne çıkmıştır. Bunun değişmesi için millete sözümüz var. Düşüncelerimi, analizlerimi, ülkenin gidişatından nasıl kurtulacağında gerek istişarelerde, gerekse uzmanlardan aldığımız fikirlerle bir demet haline getiriyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Yeniden Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanı seçilen Nurettin Çelik yaptığı selamlama konuşmasında, “İnsanlığın büyük bir bunalımda olduğu bugünde istikametin şaşırmadan yoluna devam eden yoldaşlarım. Hepinizi Allah’ın selamıyla selamlıyorum. Sözüm var diyerek başladık çalışmaya. Önce Allah’a verdiğimiz sözü hiç çıkartmadan çıktık yola. Eşit ve adil yargı için israf değil hizmet için alın terinin karşılığını almak için sözümüz var. Biz kimseyi yanıltmadık. Kimseyi kandırmayacağımıza da sözümüz var. Kocaeli Milli Görüşçüler geliyor” dedi.