“Gebze için sorumluluk aldım!”

  • 2013-10-24 07:27:56 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
“Gebze için sorumluluk aldım!”

AK Parti’den Gebze Belediye başkan aday adayı olan Kaşif Şahinkesen, adaylığını Gebze kamuoyunun istediğini söyledi. Şahinkesen, “Gebze’de farklı bir sayfa açmak istiyorum” dedi.AK Parti’den aday adayı olan Cuma günü AK Parti Gebze İlçe teşkilatında geniş bir katılımla basın açıklaması yapacak olan Şahin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Kaşif Şahinkesen, kamuoyundan gelen istek üzerine aday adayı olduğunu söyledi. Son altı aya kadar aday adayı olmayı asla düşünmediğini söyleyen Şahinkesen, “Bizim dışımızda hep aday adaylığımız konuşuldu, bu dönem de aday olmayı asla düşünmüyordum. Özellikle Gebze’de iş çevresindeki insanlarla yaptığımız görüşme sonucu aday adayı olmaya karar verdim” dedi.

NEDEN ADAY ADAYI OLDUM!

AK Parti’den geçen dönem de Gebze Belediye başkan aday adayı olduğunu hatırlatan Kaşif Şahnikesen, “Geçen dönem de Gebze için önemli projeler açıklamıştık, aday gösterilmemiz durumunda Gebze’nin ufkunu açacak, Gebze’yi uçuracak yeni projelere imza atacağız. Bu yüzden Gebze belediye başkan aday adaylığı için yeniden aday adayı oluyorum. “ dedi.

GEBZE’DE YENİ BİR SAYFA AÇALIM!

Gebze’de yeni bir sayfa açmak için aday adayı olduğunu da ifade eden Kaşif Şahinkesen, “Bugüne kadar her belediye başkanının Gebze’ye önemli katkıları olmuştur, ölenlere Allah’tan rahmet, kalanlara uzun ömürler diliyoruz. Elbette eksikleri olanlar da olmuştur ama bizim amacımız birilerinin yapamadıkları üzerinden siyaset yapmak değil, aksine daha iyisini yapacağımızı açıklamaktır. Gebze’de beyaz bir sayfa açarak geleceğe bakmak zorundayız. Gebze kazanırsa hepimiz kazanır, Gebze kaybederse hepimiz kaybederiz. Hepimizin birinci önceliği Gebze olmalıdır, biz de elimizi taşın altına koyarak sorumluluk aldık ve bu göreve talip olduk” dedi. Şahinkesen, Cuma günü saat 14.30’da Gebze İlçe Teşkilatında yapılacak olan basın toplantısına tüm Gebzelileri ve dostlarını da davet etti.