‘’Gebze’ye güzel şeyler kazandırmak için yola koyuldum’’

  • 2013-10-23 12:57:33 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
‘’Gebze’ye güzel şeyler kazandırmak için yola koyuldum’’

 

2014 Mart ayında yapılacak yerel seçimde Gebze Belediye Başkan aday adaylığını açıklayan Gebzeli İşadamı Gebze Belediyesi Ak Parti Belediye Meclis üyesi İsmail Keskin basın toplantısı düzenledi. Keskin, firma merkezinde gerçekleştirdiği  basın toplantısında siyasi geçmişini, hedeflerini açıkladı.

Keskin konuşmasında şu görüşlere yer verdi; ‘’Hedefimi partiye girerken koymuştum. 2001 yılında Gebze Kurucu İlçe Gençlik Kolları’nda çalıştım. Değişimin ve gelişimin içinde yer aldım. Çeşitli kademelerde görev aldım. Durmam gereken yerde durdum,  izledim ilham aldım. Kendimi ona göre hazırladım, halen Kocaeli Büyükşehir ve Gebze Belediyesi meclis üyeliği yapmaktayım. Partinin neferi olarak 2014 Mart ayında yapılacak yerel seçimde belediye başkan aday adaylığı için partililerle, muhtarlarla ve vatandaşlarla yaptığım istişareler ve onların teveccühleri sonucunda karar verdim.  İş hayatında Gebze bizi bir yerlere taşıdı, marka olduk önce bölgeye sonra Türkiye geneline yayıldık ve yurt dışında da faaliyetlere başladık. Yöneticiliğin ne olduğunu bilen bir kişi olarak başkan aday adayı olarak yola koyuldum. Gittiğim her yerde beni bir yerlere taşıyan Gebze’ye nasıl faydalı olabilirim düşüncesi içinde oldum, projeler hazırladım kendimi bu alanda yetiştirdim. Gebze’yi yönetmek kolay değil, Gebze’nin geçmişini, bugünü ve geleceğini çok iyi bilmek ona göre projeler hazırlamalı. Gebze hızla değişiyor, trafik ve sosyal projelerle ilçenin yeniden planlanması gerekiyor. Bunlarla ilgili ilçeye güzel şeyler kazandıracağımıza inanıyorum bu inançla yola koyuldum. Partimiz bir aday belirleyecek kim aday olursa olsun onunla birlikte yürüyecek ona destek verecek gece gündüz onun için çalışacağım. Tüm aday adayı arkadaşlara başarılar diliyorum.’’

Gazetecilerin sorularını da cevaplandıran İsmail Keskin 26 Ekim Cumartesi günü saat 14:00’te Ak Parti Gebze İlçe Teşkilatında aday adaylığı tanıtım programı düzenleyeceğini de ifade etti.