Basın İlan Kurumu'ndan eğitim

  • 2017-09-15 09:47:35 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Basın İlan Kurumu'ndan eğitim

Basın İlan Kurumu tarafından İstanbul’daki kamu kurum ve kuruluşlara yönelik olarak düzenlenen Kurumsal İletişim Eğitimi sona erdi.

Eğitime katılanlara bugün Basın İlan Kurumu’nun Bayramoğlu’ndaki Tatil Köyü’nde sertifikaları törenle verildi.

Törene Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, İstanbul Vali Yardımcısı Mehmet Ali Özyiğit, Kocaeli Büyükşehir belediye başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Darıca Kaymakamı Ömer Karaman, Darıca belediye başkanı Şükrü Karabacak, Basın İlan Kurumu yönetim kurulu üyesi ve Başbakanlık baş Müşaviri Adnan İnanç, Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Yakup Karaca, Kocaeli Şube Müdürü Hayri Beşer, Bayramoğlu Tatil Köyü Müdürü Mehmet Mente ve kursiyerler katıldı.

 

Kurumsal İletişim Eğitimi

 

İstanbul’daki kurum ve kuruluşlara yönelik düzenlenen Kurumsal İletişim Eğitimi 5 gün sürerken, 3 gün İstanbul’da 2 gün de Bayramoğlu Basın İlan Kurumu tesislerinde gerçekleştirildi.

Eğitime katılan 50 kursiyere kurumsal imaj, marka, kriz yönetimi, medya ilişkileri ve yönetimi, dijital iletişim ve sosyal medya, etkinlik türleri ve organizasyon gibi konularda eğitim verildi.

 

Vali Aksoy :  “Güzel bir çalışma”

 

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy törende yaptığı konuşmada Basın İlan Kurumu’nun güzel çalışmalara imza attığını belirterek bu tür eğitimlerin devam etmesi temennisinde bulundu.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, iletişimin her alanda önemine dikkat çekerken, Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Yakup Karaca da, kurum olarak yerel basına destek verdiklerini ve eğitimin öncelikleri olduğunu kaydetti.