Musa Yılmaz adaylığa hazırlanıyor

  • 2017-09-07 09:21:34 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Musa Yılmaz adaylığa hazırlanıyor

CHP’de kongre sürecine girilirken, aday olması beklenen Musa Yılmaz da dün akşam basın mensuplarıyla bir araya geldi. 2 yıl önce yapılan Gebze ilçe kongresinde az farkla seçimi kaybeden Musa Yılmaz, “Bu toplantı bir adaylık açıklaması değil ama arkadaşlarım çalışıyor. Delege seçimlerinden sonra açıklayacağız” diyerek daha güçlü bir şekilde geldiklerini söyledi.

CHP Gebze ilçe örgütünün 2 yılını kayıp olarak değerlendiren Musa Yılmaz, “Partililerim ve ilçe örgütümüz şahsıma bir görev verirse, her zaman ve her türlü göreve hazırım” diye konuştu.

Yılmaz, “Adaylığım gerçekleşir ise partimi 2019 seçimlerinde yerelde ve genelde iktidar olması için bütün gücüm ve parti örgütümüzün tüm dinamiklerini çalıştırarak özlenen başarıyı gerçekleştirmek için azimle çalışacağım. CHP’ye Gebze belediyesini kazandırmış bir ilçe başkanı olarak anılmak istiyorum” dedi.

 

GEBZE EN KOLAY KAZANILACAK YER

 

Gebze’nin bir mihenk taşı olduğunu vurgulayan ve kazanılacak en kolay yer olarak niteleyen Musa Yılmaz, “Doğru bir siyaset anlayışı ve iyi bir çalışmayla Gebze’de seçim kazanılır ve çevre ilçeler de Gebze’ye göre şekillenir” diye konuştu.

 

İlçe başkanı seçilirse güçlü bir yönetim oluşturacaklarını söyleyen Yılmaz, “İlçe yönetiminde çalışkan, eğitimli, ekonomik bağımsızlığını kazanmış ve toplumda sevilen isimler yer alacak. 2502 Sokak formülümüz gereği tüm sokaklarda 2 partili tespit ederek partiye güç katacağız. Mahallelerde ve köylerde Gençlik ve Kadın kolları kurarak çalışmalarını sağlayacağız. Çalışırsak başarırız” dedi.