Gebze Masterler yeni sezona hazır

  • 2017-08-29 12:56:49 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Gebze Masterler yeni sezona hazır

Gebze Masterler’in geçen sezon şampiyon olarak bitirdiği Marmara Masterler Ligi’nin yeni sezon kuraları çekildi. Gebze Masterler Beyaz Grup’ta mücadele edecek.

Gebze Masterler’in grubunda ayrıca Darıca, Beşiktaş, Kartepe, Güngören, Anadolu Best, Marin Glass, Sancaktepe, Sarıyer, Yahya Kemal takımları yer alıyor.

Kırmızı Grup’ta ise Galatasaray, Pendik, Özker, Esenler, Gölcük, Kocaeli, Bandırma, Maltepe, Vefa ve Kasımpaşa Master takımları mücadele edecek.

 

SON 2 YILIN TÜRKİYE ŞAMPİYONU

 

Bülent Öndek’in kulüp başkanı, Düzgün Şimşek’in de teknik direktörlüğünü yaptığı Gebze Masterler futbol kulübünde Gebzespor’da ve Darıca’da uzun yıllar forma giyen Mehmet, Murat, Taner, Habip, Serdar, Atilla, Bülent gibi isimlerden oluşuyor.

Kadrosuyla ve oynadığı futbolla taraflı tarafsız herkesin övgüsünü kazanan Gebze Masterler, son 2 yıldır Antalya’da düzenlenen turnuvada 2 kez Türkiye şampiyonu olarak gücünü tüm Türkiye’ye göstermişti.

Geçen sene de Marmara Masterler ligi şampiyonu olan Gebze Masterler yeni sezonda yeni şampiyonluklar hedefliyor.

 

Kulüp Başkanı Bülent Öndek, fikstür ve kura çekiminden sonra yaptığı açıklamada tüm takımlara başarılar dilerken, hedeflerinin yeni sezonda yine şampiyonluk olduğunu söyledi.