7500 Öğrenci hem eğleniyor hem öğreniyor

  • 2017-08-14 08:19:56 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
7500 Öğrenci hem eğleniyor hem öğreniyor

-Gebze Belediyesi’nin en eğlenceli okulu ücretsiz Yaz Okulları’nda 26 farklı branşta 7 bin 500 Gebzeli çocuk; hem sporla ve sporun büyülü dünyasıyla tanışıyor hem de yaz aylarında boş vakitlerini en iyi şekilde dolu dolu değerlendiriyor. 

 

 Gebze’nin en eğlenceli okulu, Gebze Belediyesi Yaz Okulları’nda eğitimler hız kesmeden devam ediyor. Gebze Belediyesi tarafından her yıl Gebzeli çocuklara farklı branşlarda sporun yanı sıra sosyal aktivitelerde bulunma fırsatının ücretsiz olarak sunulduğu Yaz Okullarının başarılı öğrencileri sporun ve sporun büyülü dünyasıyla tanışıyor. 26 farklı branşta 7 bin 500 öğrencinin sporla tanıştığı, becerilerini geliştirdiği Gebze Belediyesi Yaz Okulları’nda futbol, futsal, basketbol, voleybol, binicilik, yüzme, satranç, jimnastik, masa tenisi, resim, animasyon, güreş, taekwondo, karete, atletizm, okçuluk, bocce, badminton, bisiklet, zumba Anne-Çocuk, İngilizce, drama, ebru, gitar, keman ve bağlama branşlarında eğitimler veriliyor.

ÖĞRENCİ VELİLERİNDEN TEŞEKKÜR

Kentin 31 farklı yerinde bulunan eğitim noktalarında seçtiği bir spor dalında alanında uzman eğitimcilerin nezaretinde ücretsiz eğitimlerin verildiği Gebze Belediyesi Yaz Okulları’na katılan çocuklar hallerinden oldukça memnun. Yaz aylarını, eğlenceli eğitimler ve sportif faaliyetler sayesinde dolu dolu geçiren Gebze Belediyesi Yaz Okulları öğrencileri hem eğleniyor hem de yeni arkadaşlıklar ediniyor.