istanbullines müjdeyi verdi

  • 2017-07-11 11:22:51 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
istanbullines müjdeyi verdi

Negmar Denizcilik Yatırım A.Ş bünyesinde faaliyet gösteren ve 9 yıldır Eskihisar-Yalova hattında da hizmet veren İstanbullines, personeliyle birlikte kutlama yaptı.

Hamidiye isimli feribottaki etkinliğe çalışanlar ve aileleri katılırken, firma yetkilileri de ev sahipliği yaptı.

Açık büfe kahvaltı ve canlı müzik eşliğinde Körfez turu atan İstanbullines ailesi, güzel bir gün geçirdi.

 

GİDİŞ DÖNÜŞ 70 TL

 

Rekabetin her zaman servis kalitesi ve müşteriye dokunan ekonomik fiyatlar olduğuna inanan “İstanbullines”, Eskihisar- Yalova (Tavşanlı) arasında gerçekleştirdiği seferlerinde bir de indirim atağı yaptı. Buna göre; “İstanbullines” misafirleri kendilerine sunulan ayrıcalıklı hizmetlerden yaz ayları boyunca gidiş dönüş sadece 70 TL’ye faydalanabilecekler.

 

 

2008’den bugüne hızlı büyüme

 

 

2008 yılında İstanbul’da kurulan, lojistik ve denizcilikte yatay olarak büyüyen Negmar Grup, 2006’dan bu yana Ro-Ro ve feribot taşımacılığı yapan “İstanbullines” markasını, yatırımları ile birlikte bünyesine katarak sektörün büyük oyuncuları arasında yerini aldı.

 

Firma yetkilileri, “İstanbullines” ile daha konforlu gemilerde, sıra beklemeden daha kısa sürede ve daha ekonomik fiyatlarla yolculuk yapıldığını belirterek, “Deniz taşımacılığının yenilikçi markası “İstanbullines”, müşteri memnuniyeti ve insan odaklı hizmet anlayışıyla çalışmalarına devam ediyor. Eskihisar-Yalova (Tavşanlı) arasındaki deniz yolculuğunu, yeni model gemiler ile 25 dakikaya düşüren “İstanbullines”, genç filosu ile sadece ulaşımda değil yolculuğun her aşamasında nitelikli hizmetler sunuyor. Güvenli, konforlu ve ekonomik hizmet anlayışıyla hareket eden “İstanbullines” aynı zamanda keyifli bir mola fırsatı da yaratarak deniz havası ile dinlenmenizi sağlıyor” dediler.