Taraftar ve yönetim şampiyonluk için kenetlendi

  • 2017-06-17 11:45:49 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Taraftar ve yönetim şampiyonluk için kenetlendi

Darıca Gençlerbirliği Taraftarlar Derneği’nin her yıl geleneksel hale getirdiği iftar programı bu yıl Darıca Teras Cafe’de gerçekleştirildi. İftar yemeğine Darıca G.B Onursal Başkanı Şükrü Karabacak, Darıca G.B Başkanı Mustafa Öztürk, yönetim kurulu üyeleri, DARGET Başkanı Hasan Zengin, sarı yeşilli taraftarlar ile Gebzespor, Sakaryaspor ve Giresunspor tribünlerinin önde gelen isimleri de katıldı.

BAŞKAN ZENGİN TEK TEK MASALARI DOLAŞTI

Renkli gecede DARGET Başkanı Hasan Zengin ve Çınaraltı tribünlerinin önde gelen isimlerinden Orhan Atik ile Fatih Şimşek, davetlileri kapıda karşılayarak güzel bir misafirperverlik örneği gösterdi. Başkan Zengin, hınca hınç dolan Teras Kafe’de masaları tek tek dolaşarak hem sarı yeşilli renklere gönül veren taraftarlara, hem de misafir takım tribünlerindeki dostlarına sıcak bir karşılama yaptı.

ZENGİN: ALLAH HEPSİNDEN RAZI OLSUN

İftar programına katılan tüm konuklara teşekkür eden Başkan Zengin, ‘’Başta kulübümüzün Onursal Başkanı Şükrü Karabacak ve Kulüp Başkanımız Mustafa Öztürk olmak üzere, yönetim kurulu üyelerimize, Darıca Gençlerbirliği’mize gönül veren renktaşlarımıza ve bizi mübarek ramazan ayında yalnız bırakmayarak iftar programımıza teşrif eden tüm tribün gruplarına tek tek teşekkür ediyorum. Allah hepsinden razı olsun’’dedi.

‘2.LİG’E ÇIKIP KALICI OLMAK İSTİYORUZ’

Darıca Gençlerbirliği Taraftarlar Derneği’nin düzenlemiş olduğu iftar programına katılan Darıca G.B Başkanı Mustafa Öztürk, sarı yeşilli camiaya önemli mesajlar verdi. Darıca G.B’yi 2.Lig’e taşımak için ellerinden gelen çalışmayı yaptıklarını belirten Başkan Öztürk, ‘’Bu takımın üst liglerde yer almasını taraftarlarımız gibi ben de çok istiyorum. Sezon sonunda 3.Lig belasından kurtularak şampiyon olmak istiyoruz. Amacımız sadece şampiyonluk değil, 2.Lig’de de kalıcı olabilmek’’dedi.

‘’ENDİŞE ETMEYİN NOKTA ATIŞLAR YAPACAĞIZ’’

Darıca G.B’nin transferde sessiz kalmasının endişe edilecek bir durum olmadığını kaydeden Başkan Öztürk, iskelet kadrolarını koruduklarını ve bunun meyvalarını sezon içinde alacaklarını belirtti. Karakterli bir oyuncu grubuna sahip olduklarının altını çizen Öztürk, ‘’Geçen sezonun sonunda 24 oyuncumuzla oturup konuştuk. İnanın hiçbiri ayrılmak istemedi. Bu bizim doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Ama ne yazık ki 7 futbolcumuzla helalleşerek yollarımızı ayırdık. Yeri boşalan mevkilere en doğru isimleri takviye yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Adam almak için transfer yapmayacağız. Takımımıza katkı sağlayacak isimleri alarak nokta atış yapmak istiyoruz. Sezon başı kampına kadar tüm transferlerimizi bitirmek istiyoruz’’dedi.

‘’TARAFTARIMIZIN GÜCÜNÜ ARKAMIZDA HİSSETTİK’’

Çınaraltı taraftarına övgüler yağdıran Başkan Öztürk,’’Sizler bizi kar-kış, yağmur-çamur dinlemeden her yerde desteklediniz. Taraftarımızın gücünü her daim arkamızda htik. Bu yüzden sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır. Aynı birlik ve beraberliğin önümüzdeki sezon da devam edeceğini umuyorum. Futbolcusunu kucaklayan, alkışlayan bağrına basan bir taraftarımız var. Bu yüzden şanslıyız. Herkes şunu iyi bilsin ki ben de bu tribünün bir neferiyim. Üzerime ne düşüyorsa her zaman yapmaya hazırım. Bu geceyi düzenleyen DARGET Başkanı Hasan Zengin ve Darıca G.B’ye gönül veren tüm taraftarlarımıza teşekkür ederim’’dedi. Darıca G.B Onursal Başkanı Şükrü Karabacak ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden Başkan Öztürk, sezon sonunda Darıca’ya şampiyonluk kupasını getirmek istediklerini söyledi.

KARABACAK İNANÇLI

Darıca Belediye Başkanı ve Darıca Gençlerbirliği Onursal Başkanı Şükrü Karabacak, DARGET’in düzenlediği iftar programına katılarak sarı yeşilli taraftarlara umut dolu mesajlar verdi. Son derece moralli olduğu gözlenen Başkan Karabacak, tezahüratlarla karşılanırken açık ve net bir mesaj vererek ‘’Bu yoldan şaşmayacağız’’ dedi.

‘NEDEN Mİ DESTEK VERİYORUM?’

Kendisine çoğu kez ‘’Neden Darıca Gençlerbirliği’ne bu kadar destek veriyorsunuz’’ şeklinde sorular yöneltildiğini kaydeden Başkan Karabacak, ‘’Neden mi destek veriyorum. Çünkü Darıca Gençlerbirliği bu şehrin markasıdır. Tesisleriyle, şeffaflığıyla, kurumsallığıyla örnek bir kulüptür. Herkes şunu iyi bilsin ki dizlerimiz çökene kadar takımımıza destek vermeye devam edeceğiz’’dedi.

‘BU SENE BÜYÜK KONUŞMAYALIM’

Hedeflerinin zirve olduğunun fakat fazla da büyük konuşmadan yola devem etmeleri gerektiğini kaydeden Başkan Karabacak,’’Biz bu ligin sayılı takımlarından biriyiz. Darıca G.B’nin hedefi her daim zirvedir. Büyük konuşmayalım ama aynı birlik ve beraberliği sürdürerek yeni sezona kenetlenerek girelim. İçimize fitne fesat sokanlara aldırış etmeden kararlılığımızı gösterelim. Bu güzel geceyi düzenleyen DARGET Başkanı Hasan Zengin kardeşim ve yönetimine, bizi yağmurda çamurda destekleyen cefakar Çınaraltı taraftarlarına bir kez daha teşekkür ederim’’dedi.

ÇINARALTI: BAŞKAN BİZE SARI DESENE

 

Öte yandan Darıca G.B taraftarları Onursal Başkan Şükrü Karabacak’a uzun süre tezahüratlarda bulundu. Başkan Karabacak’a sevgilerini gösteren Çınaraltılılar, Karabacak’la karşılıklı olarak ‘’SarI-Yeşil şampiyon Darıca’’ şeklinde tezahürat yaptılar.