GEMARD ailesi iftarda buluştu

  • 2017-06-05 11:37:50 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
GEMARD ailesi iftarda buluştu

Gebze Matbaacılar ve Reklamcılar Derneği önceki akşam iftar etkinliği düzenledi. Dernek üyelerinin yanı sıra Gebze Ticaret Odası başkanı Nail Çiler, derneğin kurucu başkanı Baki Kal, çeşitli illerden matbaa dernek başkanları ve protokol üyelerinin katıldığı iftarda bir konuşma yapan Gebze Matbaacılar ve Reklamcılar Dernek Başkanı Ozan Kurtuluş İlyasoğlu, yemeğe katılanlara teşekkür etti.

İlyasoğlu konuşmasında önemli mesajlar verirken, “Mübarek Ramazan ayının ülkemize, İslam alemine ve tüm dünyaya barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyorum. Bombaların patlamadığı, çocukların ölmediği, açlığın olmadığı bir dünya diliyorum. Tüm dualarımız Filistin’de, Afganistan’da, Irak’ta, Suriye’de, Sudan’da, Mısır’da, Libya’da, Myanmar’da, Doğu Türkistan’da ve daha birçok yerde katliamların durması, huzur ve barışın gelmesi içindir. Bu ülkeleri ve ezilen katledilen, tecavüze uğrayan yerlerinden yurtlarından sürülen halkları gördükçe ülkemizin ne kadar sağlam temellerle inşa edildiğini görüyor ve bu temelleri inşa eden başta büyük önder Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşlarını minnet ve rahmetle anıyorum” diye konuştu.

İlyasoğlu’nun, desteklerinden ötürü teşekkür ettiği Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler de yaptığı konuşmada matbaacılar dernek yönetimine ve katılanlara teşekkür etti.

 

Semah gösterisinin de yapıldığı iftara GEMARD Başkanı Ozan Kurtuluş İlyasoğlu’nun yanı sıra başkan vekilleri Devrim Serkan Kaya ve Ufuk Özdemir, Genel Sekreter Ali Ozan Kaya ve Muhasip Murat Türlü de davetlilerle yakından ilgilendiler.