İşte Darıca G.B’nin yeni yönetimi

  • 2017-06-04 01:36:45 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
İşte Darıca G.B’nin yeni yönetimi

-3.lig temsilcilerimizden Darıca Gençlerbirliği Spor Kulüp Başkanlığına Mustafa Öztürk yeniden seçildi.

Darıca Gençlerbirliği Olağanüstü Genel Kurulu Belediye Meclis Toplantı salonunda gerçekleştirildi. Darıca Belediye Başkanı ve kulübün onursal başkanı Şükrü Karabacak, Darıca G.B Kulüp Başkanı ve başkan adayı Mustafa Öztürk, kulüp yönetim kurulu üyeleri ve taraftarların katıldığı genel kurulda, Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasın ardından divan kurulu seçimi yapıldı daha sonra okunan yönetim ve denetim raporları oy birliği ile kabul edildi. Daha sonra yeni yönetim listesi okunarak oylandı. Başkan Mustafa Öztürk ve 20 kişiden oluşan yeni yönetim kurulu yine oy birliği ile kabul edildi.  Darıca Belediye Başkanı ve kulübün onursal başkanı Şükrü Karabacak, kongre sonunda yaptığı konuşmada 1934 yılında kurulan Darıca Gençlerbirliği Spor Kulübünün çok köklü bir kulüp olduğunu ifade ederek bugüne kadar kulübe emek veren destek veren herkesi saygı ile yad ettiklerini söyledi. Bugün elini taşın altına koyarak yönetime giren herkese teşekkür eden Başkan Karabacak; ‘’Bu takıma sahip çıkmak lazım.Şampiyonluğu kaçırmış olmasına rağmen kulübümüz dimdik ayaktadır biz de kulübümüze destek olmaya devam edeceğiz. Yeni yönetim ve yeni sezon hayırlı olsun. Bu yıl ligden şampiyon olacağımıza hiç kuşkum yok.’’ Şeklinde konuştu.

Yenden kulüp başkanlığına seçilen Mustafa Öztürk de konuşmasında yeni ve güçlü bir yönetimle yeniden yola koyulduklarını Hatalara yer vermeden bu sene ligde şampiyon olacaklarını iddia ederek başta Belediye Başkanı ve kulübün onursal başkanı Şükrü Karabacak olmak üzere destek veren herkese teşekkür etti. Kongre toplu hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.

Darıca Gençlerbirliği yönetim kurulu şu isimlerden oluşuyor;
 Mustafa Öztürk (Başkan), Abdulmuttalip Örs, Özcan Dal,Lokman Demirtaş, Furkan Çakır, Hakan Şenkal, Mehmet Elmas, Bekir Büküm, İbrahim Pilavcı, Mehmet Uzun, Yakup Yöntem, Metin İnan, Mustafa İltekin, Zafer Yılmaz, Ali Ekmel Bilir, Ali Bilir, Ali Güven, Ali Kara, Ali Şen, Mücahit Vural.

Denetim Kurulu;

 

Bilal Ulusoy, Bülent Anar, Kenan İbar