Bilenkaya, Sign İstanbul'a katılıyor

  • 2017-05-03 12:44:08 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Bilenkaya, Sign İstanbul'a katılıyor

Gebze’nin önde gelen matbaalarından Bilenkaya Matbaacılık, bu yıl ikinci kez Sign İstanbul fuarında boy gösterecek. Özellikle gemici takvimi, küp bloknot ve kendi ürünleri olan Miralya düğün davetiyesi alanında çıkışa geçen Bilenkaya, sadece Gebze değil Türkiye’nin birçok şehrine bu ürünlerinin satışını yapıyor.

Aynı zamanda Gebze Matbaacılar Derneği (GEMARD) yöneticisi olan firma sahibi Devrim Serkan Kaya, yaklaşık 40 yıldır faaliyet gösterdikleri matbaacılık sektöründe önemli bir yere geldiklerini belirterek, “Ofset baskı, katalog, broşür, davetiye, promosyon ürünleri alanında müşterilerimize hizmet veriyoruz. Özellikle gemici takvimi, küp bloknot ve kendi imalatımız olan Miralya düğün davetiyelerimizle sadece bu bölgede değil Türkiye’nin birçok şehrine ürün satıyoruz” diye konuştu.

 

FUAR VERİMLİ GEÇİYOR

 

 

Sign İstanbul fuarına bu yıl 2’nci kez katılacaklarını kaydeden Kaya, “Fuarda müşterilerimize ulaşıyoruz. Açtığımız stantta ürünlerimizi tanıtıyoruz. Hedefimiz hem yurt içi hem de yurt dışında ürünlerimizi tanıtıp satabilmek” dedi.