Gebze Masterler iyi başladı

  • 2017-04-20 03:29:56 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Gebze Masterler iyi başladı

Türkiye Masterler Futbol turnuvası Antalya’da başladı. Geçen yılın şampiyonu temsilcimiz Gebze Masterler, gruptaki ilk maçında Kayseri ekibini 4-2 yenerek 3 puanı hanesine yazdırdı. Diğer temsilcimiz Darıca ise Niğde’ye 2-0 mağlup oldu. Kocaeli ekibi de Antalya ekibini 5-0 yenerek iyi bir başlangıç yaptı.

Gebze Masterler’in grubundaki diğer maçta ise Osmaniye Masterler, İzmir Masterleri 3-1 yendi. Bu sonuçların ardından Gebze Masterler grup lideri olurken, Osmaniye ikinci, İzmir üçüncü ve Kayseri dördüncü sırada yer aldı.

Grup maçları yarın devam edecek.

 

İLK YARI ZORLANDI

 

Gebze Masterler, rakip Kayseri karşısında ilk yarı oldukça zorlandı. 1-0 geriye düşen ekibimiz, Bülent’in asisti ve Üstün’ün golüyle beraberliği yakaladı. Yıldıray ile 2-1 öne geçti ancak bu kez Kayseri 2-2’lik beraberliğe ulaştı. Zevkli ve çekişmeli geçen karşılaşmada Gebze Masterler tekniğini ve deneyimini konuşturmaya başlayınca üst üste pozisyonlar elde etti. Usta golcü Mehmet Akdemir’in iki şık golü ile maçı 4-2 kazanan Gebze Masterler iyi bir başlangıç yaptı.

Bir diğer temsilcimiz Darıca ise Niğde ekibine 2-0 yenilerek grup maçlarına kötü bir başlangıç yaptı. Kocaeli ise Antalya ekibini 5-0 yenerek iddialı olduğunu gösterdi.

 

Temsilcilerimiz yarın 2’şer maç yaparak grup maçlarını tamamlayacaklar.