Gebze Masterler şampiyonluk hedefliyor

  • 2017-04-19 07:44:25 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Gebze Masterler şampiyonluk hedefliyor

Geçtiğimiz yıl katıldığı Uluslararası Masterler Futbol turnuvasında şampiyon olan Gebze Masterler takımı, bu yıl da şampiyonluğa ulaşmak için hazırlıklarını tamamladı.

Antalya’da yarın başlayacak olan turnuvada  ilk maçını Kayseri Masterler takımı ile yapacak olan Gebze Masterler, oldukça hırslı ve iddialı.

Turnuvaya 42 takım katılırken, karşılaşmalar grup maçları ile başlayacak ve ardından ilk iki sırayı alan takımlar bir üst tura çıkacak. İkini tur, çeyrek final ve yarı finalin ardından ise son 2 takım şampiyon olmak için final karşılaşmasına çıkacaklar. Gebze Masterler’in yanı sıra Darıca ve Kocaeli de bu turnuvaya katılarak ilimizi temsil edecekler.

 

ŞİMŞEK VE ÖNDEK İDDİALI

 

Turnuvanın yapıldığı Antalya’da hazırlıklarını tamamlayan Gebze Masterler takımında başkan Bülent Öndek ve takımın hocası Düzgün Şimşek oldukça iddialı.

Başkan Öndek, hedeflerinin geçen sene olduğu gibi bu sene de şampiyonluk olduğunu belirterek, “Gebze’yi en iyi şekilde temsil ederek kupayı ilçemize götürmek istiyoruz. Çok iyi bir ekibiz ve bunu gerçekleştirecek güce sahibiz” diye konuştu.

 

Takımın hocası Düzgün Şimşek de, “Geniş ve kaliteli bir oyuncu kadromuz var. Aynı zamanda 27 haftadır Marmara Masterler Ligi’nde mücadele ediyoruz ve bu önemli bir avantaj.  Yarın ilk maçımıza çıkacağız. İlk hedef gruptan çıkmak ve ardından elemelerde finale kadar çıkıp yine kupayı kazanmak” dedi.  Şimşek, geçen yılın şampiyonu olarak tüm gözlerin kendilerinde olduğunu da sözlerine ekledi. Gebze Masterler takımında eski Gebzesporlu futbolcular Murat, Habip, Taner, Mehmet gibi isimler de yer alıyor.