Başkan Karabacak fabrika işçilerini ziyaret etti

  • 2017-04-12 02:06:54 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Başkan Karabacak fabrika işçilerini ziyaret etti

-Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak ilçede faaliyet gösteren tekstil fabrikasında işçileri ziyaret etti. İşçilerle birlikte yemek yiyen Başkan Karabacak referandum ile ilgili konuşma yaptı.

Piri Reis Mahallesi’nde VİP tekstil fabrikasını giden Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, burada atölyeleri gezdi. Daha sonra işçilerle yemek yiyen Başkan Karabacak burada referandum süreci ile ilgili konuşma yaptı.

 

Başkan Karabacak işçilerden referandumda ülkenin birlik, beraberliği ve kalkınması için Evet oyu vermelerini istedi. Karabacak şunları söyledi;’’ Pazar günü ülkemizin geleceği ile ilgili çok önemli bir seçim var. Bu seçim çok önemli, sistem değişikliği kararına dikkat etmek lazım. Biz bu ülkede yaşayan bireyler olarak hepimiz kardeşiz. Evet ve Hayır diyen de bu ülkenin insanlarıdır. Hiçbir şekilde ayırım yapmıyoruz. Herkesin başımızın üzerinde yeri var ancak mevcut sisteme Hayır diyeceksek geçmişi sorgulamamız lazım. Bizim başka bir ülkemiz yok o yüzden güçlü bir Türkiye için Evet diyeceğiz.’’