Başkan Karabacak’tan ailelere teşekkür

  • 2017-03-15 08:30:50 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Başkan Karabacak’tan ailelere teşekkür

-Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, çocuklarını genç yaşta spora başlatarak ruhen ve bedenen gelişimlerine katkıda bulunan ailelere teşekkür etti.

 

 

 

Başkan Karabacak, Darıca Adnan Menderes Kültür Merkezi’nde Anadolu Gençlik Vakfı Tekvando takımının minik sporcuları ve aileleriyle bir araya geldi.

sporcu ve aileleriyle düzenlenen toplantıda, çocuklarını genç yaşta spora başlatarak ruhen ve bedenen gelişimlerine katkıda bulunan ailelere teşekkür eden Başkan Karabacak, sporun çocuğun gelişiminde önemli bir yere sahip olduğunun altını çizdi.

 

DARICA EĞİTİM SPOR KULÜBÜ ÖRNEK OLDU

 Darıca Belediyesi bünyesinde kurdukları Darıca Belediyesi Eğitim Spor Kulübü’nün kısa süre içinde yurt içi ve yurt dışında önemli başarılar elde ettiğini söyleyen başkan Karabacak, “bu alanda gençlerimize iyi örnek teşkil ettik.Sporun ilçemizde gelişmesine ve gençler arasında yaygınlaşmasına olanak sağladık. Gençlerimiz, Darıca Belediyesi Eğitim Spor Kulübü bünyesinde spor yapmak için birbirleriyle yarışır hale geldi. Atletizm ve karate branşlarının ardından güreş, boks, tekvando ve su sporlarını da faaliyete geçirmek için çalışmalarımız devam ediyor. İnşallah sizleri de kulübümüz bünyesinde göreceğiz.” diyerek minik sporculara okul hayatında spor yaşantılarında başarılar diledi.