Genç şampiyondan Murat Kaya'ya ziyaret

  • 2017-02-28 10:42:46 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Genç şampiyondan Murat Kaya'ya ziyaret

Dünya Karate Şampiyonu Eray Şamdan, Darıca Final Okulları’nı ziyaret ederek, Genel Müdür Murat Kaya’ya bugüne kadar desteklerinden ötürü teşekkür etti.

Genç şampiyon, “İlkokuldan itibaren Üniversite sürecime kadar bana büyük destek veren Müdürüm Murat Kaya ve öğretmenlerime çok teşekkür ederim. Benim hayatıma büyük katkılar sunan müdürüm ve öğretmenlerimi ziyaret ederek vefa saygımı iletmekten mutluyum" diye konuştu.

 

Darıca Final Okulları Genel Müdürü Murat Kaya da, “Eray bizim göz bebeğimiz milletimizin gururudur. Ahlaklı çalışkan kişiliği ile inşallah olimpiyat şampiyonu olacaktır. 2013 yılından beri 2017 yılı dahil 5 kez üst üste Avrupa Şampiyonu olmak başarısı çok önemli rekor başarıdır. 2015 yılında da DÜNYA ŞAMPİYONU olarak bayrağımızı dalgalandıran İstiklal Marşımızı okutan Eray Şamdan her tür övgüye layıktır. Çalıştığım tüm okullarda böylesi başarılı öğrencilerimize destek olmaktan mutluluk duyuyorum. Eray artık Darıca ailemizin bir üyesidir. Bu konuda sayın Kaymakamımız Ömer Karaman'a ve belediye başkanımız sporun ve sporcunun dostu Şükrü Karabacak'a ayrıca teşekkür ederim. İnşallah Olimpiyat Şampiyonluğunu Darıcamız elde eder” dedi.