Darıca da birlik ve kardeşlik söyleşisi

  • 2017-02-27 09:44:52 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Darıca da birlik ve kardeşlik söyleşisi

-Televizyon Programcısı  Necmettin Nursaçan Hoca Adnan Menderes Kültür Merkezi’nde, “Peygamber Efendimiz'in İzinde Birlik ve Kardeşlik” konulu söyleşi gerçekleştirdi. Bütün müminlerin Peygamber Efendimizin hayatını örnek alarak yaşantısını şekillendirmesi gerektiğini söyleyen Nursaçan Hoca, Kuran ve sünnet ışığında yaşamanın önemine dikkat çekti.

Televizyon izleyicilerinin “Asr-ı Saadetten Tablolar” ve “Cuma Sohbetleri” gibi programlarla yakından tanıdığı Necmettin Nursaçan’ın sohbetini dinlemek için salonu dolduran Darıca’lılar, keyifli bir sohbete tanıklık ettiler. Etkili hitabetiyle sevenlerine seslenen Nursaçan Hoca, zaman zaman Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in (SAV) hayatından kesitler sunarak konuşmasını sürdürdü. Bütün müminlerin O’nun hayatını örnek alarak yaşantısını şekillendirmesi gerektiğini söyleyen Nursaçan Hoca, Kuran ve sünnet ışığında yaşamanın önemine dikkat çekti.

Nursaçan Hoca programın sonunda kendisini sevenleriyle buluşturan Başkan Karabacak’a teşekkür ederken, programı büyük zevk alarak takip ettiğini ifade eden Başkan Karabacak’ta verdiği bilgilerden dolayı Darıcalılar adına Nursaçan Hoca’ya teşekkür ederek günün anısına Gönül Birliği Kapısı maketi hediye etti.