Yine içimiz yandı

  • 2016-12-18 12:28:34 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Yine içimiz yandı

Geçtiğimiz hafta İstanbul’daki terör saldırısının acıları geçmeden, bu kez de Kayseri’deki terör saldırısı içimizi yaktı. Kayseri’de çarşı iznine çıkan askerlerin içinde bulunduğu otobüse yaklaşan bomba yüklü aracın patlaması sonucu 14 askerimiz şehit düştü, 48 asker yaralandı. Şehit ateşi Kocaeli’ye de düştü. Abdulsamet Özen ve Raşit Yücel de terör saldırısında şehit düştüler.

Terör canımızı yakmaya devam ediyor. Bu kez Kayseri’deki terör saldırısı 14 ailenin evine ateş düşürdü. Kayseri’de çarşı iznine çıkan askerlerin içinde bulunduğu otobüse yaklaşan bomba yüklü aracın patlaması sonucu 14 askerimiz şehit düştü, 48 asker yaralandı. Şehit olan 14 kişi arasında Kocaeli'den de 2 askerimiz var. Özgür Kocaeli Gazetesi çalışanlarından Körfezli Hüseyin Özen'in oğlu Abdulsamet Özen'in ve yine Körfez'den Raşit Yücel isimli askerlerimiz de bu saldırıda şehit oldular.

 

KANDIRA VE KÖRFEZ’DE TOPRAĞA VERİLDİLER

 

 

Kayseri’de teröristlerin düzenlediği bombalı saldırıda şehit olan Piyade Komandı Er Abdulsamet Özen'in Kocaeli’deki baba ocağına ateş düştü. 3 kardeş olan şehit Özen’in 4,5 buçuk aylık asker olduğu ve 1.5 ay Hakkari'de eğitim aldığı öğrenildi. Abdulsamet Özen Kandıra’da toprağa verildi. Kayseri’de teröristlerin bombalı araçla düzenlediği saldırıda şehit düşen Ulaştırma Er Raşit Yücel de Körfez’de toprağa verildi.