Karabacak'tan yeni projeler

  • 2016-11-23 10:35:54 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Karabacak'tan yeni projeler

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, dün düzenlediği basın toplantısında hem sportif hem sosyal-kültürel hem de altyapı alanlarındaki projeler hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Ağırlıklı olarak spor ve sosyal alanlarda yeni yatırımlar açıklayan Başkan Karabacak, konuşmasını da “Bizi izlemeye devam edin” şeklinde tamamladı.

2016 yılında sadece 350 bin metrekare parke döşendiğini vurgulayan Başkan Karabacak, 2017 yılına ait iki önemli proje hakkında, “Birisi Piri Reis Mahallesi’nde 80 dönümlük arazide Olimpiyat köyü projesi, diğeri de Nene Hatun Mahallesi’nde Kentpark projesi. Bu proje içinde kültür merkezi ve sosyal alanlar da olacak” dedi.

 

Gebze’nin Balçık köyündeki dev projenin de sürdüğünü ifade eden Başkan Karabacak, bir yerel gazetenin ‘ucube’ şeklinde nitelendirmesine de tepki göstererek, “Bu proje ucube değil, halkımızın yararlanacağı güzel bir projedir. ‘Ne işin var?’ diyorlar. Amaç halkımıza hizmet etmek ise ve imkanımız da varsa değil Gebze, Uludağ ve Kayseri’de de yapmak isterim” şeklinde konuştu.