Gümbür gümbür gelen takır tukur gider!

  • 2013-09-30 12:41:27 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Gümbür gümbür gelen takır tukur gider!

Ak Parti Kocaeli İl Teşkilatının haftalık icra toplantısı öncesi basın mensuplarıyla bir araya gelen İl Başkanı Mahmut Civelek den muhalefet partilerine yaylım ateşi. Civelek, ‘’Büyükşehir Belediyesi ile ilgili en ufak bir tereddütümüz yok. Herkesinde öyle gümbür gümbür geldiği yok. Gümbür gümbür gelen takır tukur gider.’’ Diye konuştu. Ak Parti Kocaeli İl Teşkilatının haftalık icra toplantısı Gebze İlçe teşkilatında yapıldı. İl Başkanı Mahmut Civelek toplantı öncesi basın mensuplarıyla biraraya geldi. İl Yönetim Kurulu üyeleri ve Gebze İlçe Başkanı Cemalettin Kaflı’nın da yer aldığı toplantıda Hükümetin çalışmalarından örnekler veren Başkan Mahmut Civelek bugün açıklanan demokratikleşme paketi hakkında da bilgiler aktardı.

Belediye başkanları bir adım önde

Belediye başkanlarının adaylık sürecinde bir adım önde başlayacağını söyleyen Civelek, muhalefet partilerini de eleştirdi. Civelek, ‘’CHP kaz taktiği uyguluyor ama kazlar uçar gider memleketten uzaklaşır gidersin. Hala kaz taktikleriyle halkın gönlüne girmeye çalışıyor. MHP’nin seçim çalışmaları ise ortada adaylarına ne zengin ne de fakir görüntüdeki arabalarla gidin diyor. Halep oradaysa arşın burada 6 ay sonra ne olduğunu göreceğiz. ‘’ şeklinde konuştu.

Gümbür gümbür gelen yok

CHP’den Ensar Öğüt’ün il genelindeki seçim çalışmaları  ve MHP’den Saffet Sancaklı’nın adaylığının açıklanması sorusunu yanıtlayan Mahmut Civelek, ‘’Büyükşehir Belediyesi ile ilgili en ufak bir tereddütümüz yok. Herkesinde öyle gümbür gümbür geldiği yok. Gümbür gümbür gelen takır tukur gider. Çıkan adaylar da kaybedeceğini çok iyi bilir amaçları vekillik için yatırım yapmak. Ne Ensar Öğüt ne de bir başkası için kaygımız yok. Bunlardan bir şey çıkmaz.’’ Diye konuştu.