Petrol-İş Gebze şubesine övgü

  • 2016-11-03 07:58:40 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Petrol-İş Gebze şubesine övgü

Petrol-İş Sendikası Genel Başkanı Ali Ufuk Yaşar, Gebze şubesinin dinamik bir yapısı olduğunu belirterek övgüyle söz etti. Sendika üyelerinin sportif başarı kazanan çocuklarına ödül vermek için Gebze şubesini ziyaret eden Yaşar, “Türkiye genelinde örgütlülük ve dinamik yapı çok az. Neredeyse her 10 kişiden 1’i örgütlü. Ancak Gebze şubemiz çok dinamik bir yapıya sahip” diyerek övgüyle söz etti.

 

Başarılı üye çocuklarına ödül

 

 Petrol-İş Sendikası Genel Başkanı Ali Ufuk Yaşar, sendikasının Gebze şubesini ziyaret etti. Sendika üyelerinin, sportif alanda başarılı olan çocuklarına altın ve plaketle ödüllendiren Ali Ufuk Yaşar, başarılarının devamını diledi. Ödül törenine Gebze şube başkanı Süleyman Akyüz’ün yanı sıra şube yöneticileri de katıldı.

Türkiye Karate Şampiyonu Kevser Demirkurt, Karate milli sporcuları Oğuzhan Tokat ve Sude Yaren Koçak ile Kürek Milli sporcusu Şevval Koç’a altın ve plaket ödülü verildi.

 

Yaşar, ödül töreninin öncesinde sendika üyeleriyle de sohbet ederek üyelerin sorularını yanıtladı. Petrol-İş Sendikası Gebze Şube Başkanı Süleyman Akyüz de, Petrol-İş Sendikası’nın geçmişten günümüze çalışanlarının haklarını koruduğunu kaydederek, bu ülkeye maddi ve manevi çok şey kazandırdığını sözlerine ekledi.