29 Ekim için yürütme kurulu oluşturuldu

  • 2016-10-10 05:41:02 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
29 Ekim için yürütme kurulu oluşturuldu

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın Gebze’de coşkulu ve geniş bir katılımla kutlanması için siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının yapmış olduğu toplantıların ikincisinde 5 kişilik bir yürütme kurulu oluşturuldu.

Yürütme kurulu, Atatürkçü Düşünce Derneği Gebze Şube Başkanı S. Nilgün Aydın, Emekliler Derneği Gebze Şube Başkanı Ali Tunç, CHP Gebze ilçe başkanı Recep Dursun, Eğitim-İş Gebze Şube Başkanı Bülent Metin ve Birleşik Metal-İş Sendikası Mali Sekreteri Serkan Yılmaz’dan oluştu.

Yürütme kurulu üyeleri, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda yapılacak etkinlikler için çalışmalar yürütecek ve planlama yapacaklar.

Geçtiğimiz hafta Emekliler Derneği’ndeki toplantıya olduğu gibi, dün akşamki toplantıya da geniş bir sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.

 

Yürütme kurulunu oluşturan isimlerin yanı sıra, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Gebze Şube Başkanı Nurcan Çınar, Gebze Kent Politikaları Üretim ve Geliştirme Derneği Başkanı Ali Fuat Bilir, Şehit ve Gazi Aileleri Dernek Başkanı Önder Kılınçaslan, Darıca Yaşlılar Derneği Başkanı Kudret Sekban, Gebze Fotoğraf Sanatı Derneği Başkanı Osman Nuri Çiriş, Gebze Kandıralılar Dernek Başkanı Sedat Durmuş, Kırım Türkleri Dernek Başkanı Şerife Orak, Lokantacılar Esnaf Odası Başkanı Yusuf Ziya Çalış, Türk Hava Kurumu Gebze Şube başkanı Mustafa Yılmaz, Gebze Kültür ve Dayanışma Derneği üyesi Yusuf Öner katıldı.