Toroğlu ve Çolak’tan şok Terim açıklaması

  • 2013-09-27 07:34:02 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Toroğlu ve Çolak’tan şok Terim açıklaması

 

Eski milli futbolcu Tanju Çolak ve Eski milli hakem ve televizyon yorumcusu Erman Toroğlu Gebze’de bulunan Marmara Kamyon Garajın ’da kamyon şoförleri ile bir araya geldiler. Mobil Delvac Ekibinin teknik bilgiler ve tavsiyeler vermek üzere hazır bulunduğu etkinlikte kamyon sürücülerine verimli motor yapı kullanmanın önemi anlatıldı.

 

Mobil Delvac TM Dostları etkinlikleri kapsamında nakliyeciler garajında düzenlenen Best FM’in ünlü Dj’i Cem Arslan’ın sunduğu etkinlikte, Çolak ve Toroğlu kamyon şoförlerinin sorularını cevapladılar, çekilişle hediyeler verdiler ve sarhoş güzlüğü ile penaltı yarışması düzenlendi.

 

Kamyon sürücülerinin motor ve sürüş konuları hakkında teknik bilgilerin verildiği etkinlikte soruların çoğunluğu yine futbol üzerine oldu. Eski milli futbolcu Tanju Çolak ile eski milli hakem ve televizyon yorumcusu Erman Toroğlu Galatasaray’dan gönderilen Fatih Terim hakkında çarpıcı yorumlarda bulundular.

 

Fatih Terim’in İmparator gibi geldiği Galatasaray’da imparator gibi kaldığını yine imparator gibi devam ettiğini ancak bir eleman gibi yollandığını söyledi. Terim’in gönderilme kararının antrenmanda öğrenmesinin büyük ayıp olduğunu ileri süren Çolak, ‘’ Terim çağrılarak kararın teşekkür edilşerek söylenseydi daha iyi olurdu.’’ Dedi

 

Erman Toroğlu ise konuyla ilgili Pazar günü kendisine konu hakkında bilgi geldiğini ve bunu televizyonda paylaşmasına karşılık bir yalanlama gelmediğini söyledi. Toroğlu şöyle devam etti, ‘’ Perşembe günü Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Fatih Terimi telefonla arıyor, Fatih Terim Cevap vermiyor. Aradan 20,25 dakika geçiyor Ünal Aysal bir daha arıyor, Fatih Terim telefona yine çıkmıyor. Ünal Aysal’ın aramasının sebebi ise Antrenmana gelip Beşiktaş maçı öncesi moral vermek, futbolcularla sohbet etmek ve o maçın özel primini Fatih hocaya söylemek. Ünal Aysal’a iki defa cevap vermediği için başkan ardından Fatih Terim’e mesaj çekiyor. Mesaja da cevap gelmiyor. Bildiğiniz gibi son maçta Galatasaray, Beşiktaş’ı 2-1 yeniyor. Maçtan sonra da Ünal Aysal kendi internet sitesinden bir mesaj yayınlıyor. Maçı kazanan futbolcularıma teşekkür ederim. Yani teknik heyete teşekkür etmiyor. Bu olayda bardağı taşıran son damla oldu. Şimdi ben size soruyorum’ ’Ben futbolcuyum, Tanju Çolak antrenör, Tanju Çolak bir daha aradı cevap vermedim ve de mesaj atıyor ona da cevap vermiyor. Ne olur. Gönderirler seni. Genel Müdür seni aradı gideceksin veya cevap vereceksin vermesen kovulursun derken. Tanju Çolak’ta Erman hoca bunlar oldu diyor, Galatasaraylı yöneticiler olmadı diyor. Eğer bunlar doğruysa Fatih Terim’in yaptığı yanlıştır. Erman Toroğlu ‘’Galatasaray Kulüp Başkanı değişik bir adam bizim Türk Kafasıyla uyuşmuyor. Adamda Avrupa kafası var . Ünal Aysal diyor ki ben bu Galatasaray’a geldim sistemi değiştireceğim. Feneri yenmişim, Beşiktaş’ı yenmişim beni tahmin etmiyor diyor. Avrupa’da başarılı olmak lazım diyor. Buradaki sistemi değiştirmem lazım diyerek yönetimin başına geliyor. Adam bunları yaparsa başarılı olacak, olamasa zaten çekip gidecek.Size şunu söyleyeyim Ünal Aysal’ın en büyük kazancı şu.Ben Koltuğa yapışmadım arkadaşım çeker giderim diyor.Siz diğer kulüp başkanlarına bakın hepsi koltuğa yapışmışlar. Bide ağlıyorlar beni zorla getirdiler buralara çoluk, çocuğumun paralarını harcıyorum. Git evine oyna çoluk çocuğunla .Bu adamın yokmu çoluk çocuğu. Bu adam yapamasam giderim diyor.Şimdi yapamasam giderim diyorsa ,kardeşim bu adam Fatih Terimi bırakın,Terim çalışan bir adamdı, antrenördü. Bu adam iki sene başarıdan sonra 6 tane yönetim kurulu üyesini çıkardı. 6 tane yönetim kurulu üyesini çıkaran adam,Fatih Terimi de gönderir abi. Sonunda doğruysa başarılı olur, olmasa da çekip gider’’dedi.